Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nagyon jó barátom vagy több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nagyon jó barátom vagy több?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom aki,folyton kísérget,kiáll mellettem,

mindenhová elhív de nem tudom,hogy csak barátságból teszi vagy esetleg tetszem is neki...Segítsetek!


2011. nov. 17. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
bővebben??
2011. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

csak egy apró kérdés:

fiú vagy lány vagy?

----------------------------

"kiáll mellettem" - ezt hogyan kell értelmezni?

2011. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A kiállt melletemet úgy,hogy mindenki ellenem fodult és ő egyedül nem,hanem megvédett.

Hát bővebben,mindenhová elhív ahová csak mennek.(Lány vagyok.)Hazakísér,érdekli amit mondok stb.

2011. nov. 17. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Férfi és nő között nincsen barátság.
2011. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

egyetértek, nem csak barátságról van szó.

vhogyan meg kellene tudni, h hogyan érez irántad

2011. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

biztos vannak valamilyen női taktikák ilyen esetekre. :D

pl. néha, véletlenül mutass meg egy picivel többet magadból, ha egy kicsit is dögös vagy és az ipse nem meleg, akkor valami elkezdődhet.

***

különben te szeretnél többet egy barátságtól?

19F

2011. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát fiú és lány közötti barátság kérdéses,mert rengeteg fiú barátom van akik nekem csak a barátaim..Mindek nem tetszhetek.
2011. nov. 18. 15:09
 8/8 Molly1 válasza:
ez SZERELEM
2011. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!