Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem ment el e barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem ment el e barátom?

Figyelt kérdés
Pár napja, a 17. születésnapomon veszítettem el a szüzességem. A barátommal lassan fél éve vagyunk együtt, szóval az érzelmi része megvolt. Nekem nagyon fájt, de ezt mindketten tudtuk előre hogy fog, mert nekem minden fáj. A végére jobb lett sokkal ( igaz még ülni nem igazán tudok :D ), de a barátom nem ment el. Ez mitől lehet? gumi volt rajta, az elején még nem volt, azt mondta akkor majdnem elment kétszer is, csak ugye nem szabadott. Nem tudom eldönteni, hogy esetleg rám figyelt csak, vagy rossz neki gumival, vagy nem kíván? Szerintetek?
2011. nov. 14. 20:00
 1/8 bánomisén ***** válasza:

Biztos, hogy nem veled van a baj. Szerintem nagyon figyelt rád, aztán elszállt az ihlet, ilyen előfordul. Legközelebb jobb lesz.

De legközelebb már időben húzzátok fel a gumit, ne csak a végére, nehogy valami nem kívánt baleset érjen benneteket.

2011. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert megtelt a merevlemeze.
2011. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 atilis ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel, az első pár együttlét soha nem tökéletes.
2011. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért nem lehetett elmenni?
2011. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha gumi nélkül berakta akár be is priccolhatott volna.
2011. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem "priccolt"
2011. nov. 14. 20:13
 7/8 Koldus ***** válasza:

Sztem a gumi miatt volt.

Múltkor mi is kipróbáltuk gumival az asszonnyal, hát kb 5 perc után le is vettük, mert sem neki, sem nekem nem jött be. Szinte semmit sem éreztem...

2011. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tényleg? akkor lehet ez volt. gyógyszert kéne szednem, csak még várni szeretnék, hogy biztos legyek benne, hogy hosszú kapcsolat lesz.
2011. nov. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!