Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódíthatnám meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg egy házibuliban? 16/L

Figyelt kérdés

júl. végén egyik fiú haverom tart egy háziibulit. és ott lesz az a fiu is aki tetszik.(már 9 éve:)) eddig nem volt még barátom, se ''kalandom''. multkor egyik ismerősömnem volt a szülinapi bulija, ő is ott volt, ő is ivott elég rendesen, én csak kicsit, nem voltam berúgva. a hátso kertben voltunk 3man, egy haverjával, kérte h csináljak rroluk. egy képet. mikor kérdezte h milyen lett, mutatom neki, az ölébe ültetett, átkarolta a derekam és igy beszélgettünk pár percet(nem a járásrol meg ilyenek...) aztán ketten mentünk haza, én már jozan voltam, benne még volt,, de ott nem volt semmi, kb.1 m távolság is volt köztünk... azota is ugye egy haveri körben vagyunk, nem volt semmi csak beszélgettünk.. barátnőm beszélt vele, kérdezősködött nála de ő csak azt mondta hogy barátok vagyunk.

hogy tudnám 'elcsábitani' a házibulin ? (fiuknál olvastam h ők a csajokat ugy veszik le a lábukról h flörtölnekk, isznak egy kiicsit, beszélgetnek, a fiu ölébe ül a csaj aztán történik amiinek történnie kell)...ez forditva beválhat ? fiuk, csajok, valami tapasztalat/tanács ? :) (eléggé szégyenlős vagyok ilyen téren, ezért is szoktam egy picit inni...de mondjuk minden 2. nap chatelünk:) HELP ME! (köszi az értelmes válaszokat előre is:)



2012. jún. 22. 20:03
1 2
 1/19 guido ***** válasza:

Szerintem ha bele ültet az ölébe még1x vagy közelebb kerülsz hozzá akkor smárold le. Annál nagyobb jele nem lesz a dolognak hidd el. Tudod mondjuk átöleled és megcsókolod. Aztán meglátod :D


21/F

2012. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki.

Szerintem az ölébe ülős, flörtölős csaj stílusoddal simán elcsábíthatod. Nekem bejönnek az ilyen dolgok. Esetleg kéretheted egy picit magad és ha megy utánad, nyert ügyed van...:)

2012. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 guido ***** válasza:
Vagy ha nem mered akkor próbáld meg felhozni a témát (persze azért szolidan legyél figyelem felkeltő [ne smink könyörgöm]). Esetleg kezd el kérdezni hogy áll a csajokkal, akar-e kapcsolatot. Vagy csak szegezzed neki a kérdést. :D
2012. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de félek hogy majd leolt h mit képzelek magamról, meg hogy lehet h nem is tetszek neki...de azt h lesmárolom megtehettem volna amikor az ölébe vett...:D de nem mertem:D... meg elmentünk sétálni meg egy csomoszor vitt a karjaiban...:D de semmi:s
2012. jún. 22. 20:10
 5/19 A kérdező kommentje:
mondott olyat is h már egy csomo embernek segitett párt találni de neki meg semmi nem jön össze..:D:)
2012. jún. 22. 20:11
 6/19 guido ***** válasza:
Tetszel neki szerintem. Csak lehet ö nem érzi, hogy ö bejön neked. Mellesleg ha leoltó egy egy utolsó spúr g*ci. Oylan pasival meg ne foglalkozz
2012. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát egyszerélünk bas.szus...:D de akkoris félek.. xD de mondjuk legjobban attol félek hogy én nem tetszek neki...és utána meg kerülni fog...
2012. jún. 22. 20:14
 8/19 anonim ***** válasza:
Nemfogja visszautasítani ha lesmárolod. HOLT BIZTOS.
2012. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hát ha részeg akkor nemhiszem h visszautasítaná...csak ettől is egy kicsit kö.csögnek érzem magam h részegen akarom levenni...
2012. jún. 22. 20:17
 10/19 guido ***** válasza:

Most vagy te Kerülgeted a dolgot mint Ateista macska a templom egerét és beleőrülsz a dologba vagy tudatod vele :D

Most ha nem tudatod vele akkor se lesz a Tiéd. Ha meg kopp van akkor tudod hogy másik pasit kell keresni (nem rosszból mondtam)

2012. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!