Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódithatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódithatnám vissza a barátőmet? Valami tippet tudnátok adni nekem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szeret még,de még idő kell neki.Azt is tudom hogy még nem zárta le magában a szakítást.Nem tudom hogyan próbálkozzak nála,már eltelt jópár hét,ez idő alatt nerm beszéltünk egymással.Tudom hogy ő is szeret,mondta a barátnője.Mondjatok valami tippet légyszíves.Ha küldök neki rózsát futár szolgálattal egy kis mellékelt lebéllel hogy szeretnék vele beszélgetni és találkozni az jó ötlet?
2012. márc. 26. 19:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán hogyan fogjak neki?
2012. márc. 26. 19:34
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezdetnek mindenképp jó, ha még azt is mondta hogy ne beszéljetek akkor is keresd mert akkor meg azt hiszi hogy nem is érdekel téged hogy mi van vele, fordított gondolkodás. Írd neki nyugodtan azt is hogy hiányzik és eddig tudtál úgy lenni hogy nem hallasz felőle, szeretnéd végre látni és megbeszélni a dolgokat.
2012. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy csak jövő héten kapok fizetést.addig muszáj neki üzeneteket küldöztegtem hogy lássa hogy érdeklődöm feléje.arra gondoltam ha sikerül össze hozni a találkozót,akkor veszek neki egy ezüst láncot.szerintetek jó ötlet?vagy azzal még várjak?
2012. márc. 26. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem azzal várj mert akkor azt hiszi vissza akarod vásárolni, ha meg majd megint sor kerül egy vitára(mert minden kapcsolatban van vita) akkor esetleg a fejedhez vágja hogy amíg vissza akartad szerezni addig elhalmoztad utána meg....mert ugye nem lehet mindig venni valamit. Elég lesz a virág egyenlőre.
2012. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát ki miatt vagy mi miatt szakitottatok azért nem mindegy,te csináltál valamit,vagy ő?Lehet valami nem tetszett benned valami,vagy rosszat csináltál és nem mondta hogy neki rosszul esett,vagy te nem is tudtad hogy megbántottad.Elöször is beszélj meg vele egy találkozót és mond neki hogy öszintén szeretnél vele beszélni,kérdezd meg mit rontottál el,alaposan át kell beszélni,meg nem árt tisztázni hogy ujra akarja-e veled kezdeni.Max viszel neki valami kis csokit vagy amit szeret.Ha vissza szerezted meg is kell tartani.Bókolj neki dicsérd meg a haját,az illatát a sminkjét,hallgasd meg mindig,mert nők szeretik a figyelnek rájuk.Ne csak egyszer mindig.Látja hogy mennyit változtál miatta és még mindig szeret,akkor még vissza kaphatod szerintem.
2012. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 19:48


A szakítás oka az volt hogy elég sokat vitáztunk mert nekem sajna elég sok dolog összejött.Senki nem csalt meg senkit,bár a sok dolog ellenére így is tettem a kapcsolatért és azon dolgoztam hogy jó legyen neki is,a dicséréssel nem volt gond,mert mindig dícsértem és mindig elmondtam neki hogy mennyire szeretem.

2012. márc. 26. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor inkább azon gondolkoznék el hogy vissza akarjam e szerezni, mert ha az első gondoknál már szakít veled mikor a dolgaid épp nem rózsásak akkor nem tudom mi lesz később. Van amikor a szerelem nem elég, kellenek a kompromisszumok.
2012. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég sokáig kitartott mellettem,2 hónapig csak szinte vitáztunk és belefáradt.Azért is szeretném vissza kapni hogy jóvá tegyem,mert megérdemli.Úgy érzem kiállt mellettem,bár elég türelmetlen volt,de lehet hogy más már elöbb ott hagyott volna.
2012. márc. 26. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?Ha vitáztatok nagyon sokat akkor az már nem jó..
2012. márc. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
neked 2 hónap az sokáig? mi a párommal 138 km-re laktunk egymástól és az anyja tiltotta tőlem 1 évig tartott a vita a parádés veszekedések és az egész herce hurca és mindez egy távkapcsolatnál!!és nem hagytam ott mert tudtam hogy nem ő a kattant hanem az anyja,nem tudom neked 2 hónapban mi a sok, de kb semmi. Ne legyél naív.
2012. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!