Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja minden ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden ember hogy 14-15 éves korban csak kamaszszerelem létezik?

Figyelt kérdés
mert én tudom hogy az enyém az nem az... hanem igazi, és nem tudok túl lenni rajta... fiú létemre sírok napokat végig, pedig már fél éve történt hogy elmondta hogy ő csak barátként szeret (mondjuk most közölte hogy már nem csak barátként, de mégsem lehetünk együtt, de most hosszú lenne míg elmondanám miért)

2012. jún. 14. 22:05
1 2
 11/15 jin ***** válasza:

Ooo ez nem igazán rim ...legalábbis nem jó viszont rossz:)

T|rpa rimei jók ....

Utazik?akkor menj vele...

Vagy ne...

Mi gátol ebben,hogy eggyut legyetek?

2012. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy el fog múlni:) csak nekem ez a lány volt az igazi.. és tudom hogy leszek még szerelmes az életben, meg el is fog múlni ez az egész, de akkor sem biztos hogy fogok valaha még így szeretni
2012. jún. 15. 10:09
 13/15 A kérdező kommentje:
mondom nem ez a lényeg...
2012. jún. 15. 10:10
 14/15 jin ***** válasza:

Én meg mondom h a problémát megoldani kell nem elfelejteni.

Ha elmondod mi tart vissza esetleg tudok segíteni .

2012. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
MÁR NEM LEHET, ÉRTED? NEM. ELBÚCSÚZTUNK VÉGLEG. MINDENT MEGPRÓBÁLTAM, ÉRTED? am köszi h segíteni akartál, de többet nem szeretném ezt leírni:/
2012. jún. 15. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!