Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik szerelem első látásra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem első látásra? Szerelem tényleg csak 1x fordul elo az ember eleteben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik mert tapasztaltam, de igazából nem szerelem ha nem egy erős vonzalom és nem tudom hogy egyszer fordul-e elő mert még nem éltem le az egész életemet...

19/L

2012. máj. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerelem első látásra nincs. De többször is lehet valaki szerelmes, én is voltam már :D
2012. máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nem, többször is megesik.
2012. máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem
2012. máj. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Biztos hogy nem csak egyszer lehet. Mármint lehet hogy van akinek csak egy lesz. Ez attól függ hány olyan embert ismer meg, akivel átélheti ezt.

Ami meg az első látást érinti szerintem lehet. Talán nem olyan gyakori, de az ember sok mindenért tud rajongani, anélkül hogy tüzetesebben ismerné. Ez is hasonló lehet. Bár így bele gondolva, talán csak az a ritka ha ez az első látásra dolog meg marad és nem csalódik az ember utána a másikban.

2012. máj. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs szerelem első látásra! A szerelem szó alatt azt értjük, hogy a fiú a lányt és fordítva belülről és kívülről is szereti! Tehát nem csak kívülről! Ezt inkább erős vonzalomnak hívjuk, mikor meglátsz egy helyes srácot/szép lányzót, és úgy érzed, mintha elrabolta volna a szívedet. Tapasztaltam ilyet, nem hosszú életű, de lehet szerelem belőle, ha megismered a másikat!
2012. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs szerelem első látásra, csak egy baromi erős szexuális vonzódás.

Többször is lehetünk szerelmesek.

2012. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
alapból szerelem nem létezik, szóval nincs minek megtörténnie első látásra!
2012. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ott van a logikai hiba, hogy pusztán egy pillantásból nem tudod meg, hogy a másik milyen ember, hogy ki is ő valójában, akkor hogy lehetne így beleszeretni? Kibe szeretünk ilyenkor bele?


Ez csak erős vonzalom.

2012. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy én 14 évesen jobban tudom mint az emberek többsége... pedig így van... jöjjetek már rá hogy szerelem NEM létezik első látásra. AZ MÁS. Ezzel azt bizonyítottátok, hogy még nem voltatok szerelmesek. 2.: még nem tudom, de ha az első tényleg igazi szerelem (azért írom hogy igazi, mert már eltorzult ennek a szónak a jelentése, sokan mondják hogy szerelmesek, pedig közel sincs ahhoz...) akkor nem sok hasonló lesz az életben - szerintem.. bár ezt még nem tapasztaltam, csak így most gondolom, ahogy pont megéltem ezt, és fiú létemre ez viselt meg idáig legjobban egész idáigi életemből..
2012. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!