Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja minden ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden ember hogy 14-15 éves korban csak kamaszszerelem létezik?

Figyelt kérdés
mert én tudom hogy az enyém az nem az... hanem igazi, és nem tudok túl lenni rajta... fiú létemre sírok napokat végig, pedig már fél éve történt hogy elmondta hogy ő csak barátként szeret (mondjuk most közölte hogy már nem csak barátként, de mégsem lehetünk együtt, de most hosszú lenne míg elmondanám miért)

2012. jún. 14. 22:05
1 2
 1/15 jin ***** válasza:
A miértjét nem ártana tudni...:)
2012. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
most nem ez a lényeg, egyébként elutazik, de nem csak ez az oka, mert valami miatt még akkor is tudnánk tartani a kapcsolatot. a kérdés az volt hogy miért mondja azt az összes ember hogy ilyen korban csak kamaszszerelem létezik, mikor én tudom hogy az enyém az IGAZI
2012. jún. 14. 22:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm 14 volt mikor összejöttünk,én 17.4 évig voltunk együtt majd úgy döntött szakít.Nem kamasz szerelem volt.Sőt több is mint átlagos szerelem.
2012. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ja még annyit hogy félreérthetően írtam, szóval nem "elmondta hogy ő csak barátként szeret" (szóval nem volt vele kapcsolatom) hanem én mondtam meg neki h szeretem, és ő mondta erre hogy csak barátkén (még anno) most már nem csak)
2012. jún. 14. 22:36
 5/15 A kérdező kommentje:
egy cipőben járunk haver.. ez amiben most vagyok, EZ AZ IGAZI SZERELEM
2012. jún. 14. 22:36
 6/15 A kérdező kommentje:
az, amikor úgy érzed, hogy az egész életedet leélnéd vele... most úgy tűnik hogy csak úgy mondom, és nem gondolok bele az igazi jelentősségébe, de én belegondoltam, felfogtam a jelentősségét, és így is leélném vele az egész életemet. csak hát nem lehet :'/
2012. jún. 14. 22:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Rázd ki a répát és elszáll minden gond.
2012. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
vágod hogy mostanában nincs is kedvem? ennyire elment az életkedvem...
2012. jún. 14. 22:42
 9/15 A kérdező kommentje:
kajak rímel:D
2012. jún. 14. 22:43
 10/15 anonim ***** válasza:

Hogy miert mondjak hogy kamaszszerelem? azert mert az. Kamaszok vagytok. Nincs is ebben semmi rossz. Az meg hogy "a mi szerelmunk mas, az igazi szerelem, buuu...." Mind ezt mondjuk/mondtuk :) Nyugi, elmulik. :)

27 f

2012. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!