Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől van az, hogy akik sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy akik sokat találkoznak a szerelmükkel, azoknak sokkal bensőségesebb kapcsolatuk van, mint akik keveset?

Figyelt kérdés

mert mi nagyon keveset találkozunk(a barátnőm jóvoltából), és nem azt érzem, hogy kiszerettem belőle, hanem azt, hogy nem tudom kiélni a szerelmemet.és szeretjük egymást, csak nem tudunk annyira bensőséges kapcsolatot létrehozni, mint azok akik sokkal többet vannak együtt.pedig ha rajtam múlna sokkal többet lennék vele.csak vannak akik azt mondják, hogy ha sokat van egy pár együtt, vagy mindennap azok megunják egymást.de szerintem mindenkinek a saját véleményét kellene figyelembe venni, és nem féltékeny, szingli barátnők véleményét.arről szó sincs, hogy ki akarnám sajátítani, vagy azt akarnám, hogy mindennap, egyfolytában velem legyen, vagy valami, csak ez így nem lesz jó hosszútávon.egy ideig kértem, hogy egy kicsit többet legyünk együtt, de ő nem akart.így már énsem kezdeményezek ilyet.de majd a nyár eldönti.szerintetek?

8 hónapja együtt vagyunk

17/f



#együtt #barátnő #szerelem #bensőségesebb
2012. jún. 9. 15:04
 1/8 ASOT ***** válasza:
szerintem meg ez téves!
2012. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Mert sokat találkoznak a szerelmükkel és van idejük igazán megismerni egymást, nem csak felszínesen. :)
2012. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem érted, nem mondok számokat, de alig vagyunk együtt.és mindenki azt mondja h ez így nem lesz jó hosszútávon, főleg h én többet akarok vele lenni.
2012. jún. 9. 15:07
 4/8 A kérdező kommentje:
elsőnek ment.
2012. jún. 9. 15:07
 5/8 A kérdező kommentje:
második:szerintem is ez van.
2012. jún. 9. 15:07
 6/8 MuGlY ***** válasza:
Mna figylej.. Az nem baj hogyha a baratnoddel egy hejt vagytok.Tobb idotok van egymasra szanni ugyhogy egyik sem tud felre lepni.. Es szerintem a nyaron lessz idotok jobban megbeszelni a dolgokat..
2012. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mna?

amúgy szerintem is, nincs a sok félreértés, meg féltékenykedés.

2012. jún. 9. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:

2 dolgot is meg tudok cáfolni, amit leírtál:

1. A nyár kivételével hetente 1-szer vagy 2-szer vagyok együtt a Szerelmemmel (igaz, hogy csak 15 km-re lakunk egymástól, de nincs időnk találkozni különböző dolgok miatt), tehát a hétvégéket szoktuk szoktuk együtt tölteni, plusz esetleg családi ünnepek és egyéb. Ennek ellenére a kapcsolatunk tökéletes, és nagyon meghitt, bensőséges. Ez nem azon múlik, hogy mennyit vagytok együtt...

2. hosszú távon ez így nem jó? 8 éve vagyunk egy pár. =)

Nem számít, mennyit vagytok együtt, ha a szeretet, szerelem igaz!

"egy ideig kértem, hogy egy kicsit többet legyünk együtt, de ő nem akart"....hát, nem tudom, mennyire gondol komolyan így Téged, ha nem akar találkozni...

2012. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!