Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nyerjem vissza barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem vissza barátnőm és édesanyja bizalmát?

Figyelt kérdés

8 hónapja szakítottam barátnőmmel majd két hét után újra összejöttünk.Távkapcsolatban éltünk körülbelül 150 km re egymástól és csak az eset után találkoztunk először persze webcamon láttuk egymást de az nem ugyanaz. Szóval a történtek előtt elhanyagolt és nem törődött velem de azelőtt ő volt a világ legjobb barátnője. szóval azalatt a két hét alatt rövid időre összejöttem egy ukrán lánnyal. De nem tartott sokáig csak 5 napig aztán rájöttem hogy nekem az előző barátnőm az életem vele vagyok teljes. Megbocsájtott már nem törődik az esettel mivel rengeteget küzdöttem ezért, de a bizalmát sehogy se tudom elnyerni.(hetente járok egy baráti társaságba ahol női többség van és egyfajta szokás az ölelés) Ma az édesanyja küldött egy sms-t amiben utalt arra hogy ő sem bízik bennem. Mit tehetnék hogy visszanyerjem a bizalmukat? (Havonta csak 1x tudunk találkozni de minden nap 4-6 órát beszélünk)

16/F a lány egy évvel fiatalabb



2012. máj. 20. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor olvastam, már azt hittem hogy 30+ vagy. De 16 évesen még semmi sincs veszve :D
2012. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-Sehogy. Azért van hogy utáljon!.. :S
2012. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Johnny B. Goode ***** válasza:
Várj még három évet és dugd meg anyucit is, akkor szeretni fog :)
2012. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem tudom sokatoknak miért esik nehezére segíteni valakin de ha ti próbáltok segítséget kérni elvárjátok hogy segítsenek
2014. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!