Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza, a barátnőm bizalmát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy jelképet. pl kis villamost.
2012. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ártana tudni miért vesztetted el.
2012. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 hülyeség miatt mert hazudtam neki féltem ha elmondom neki az igazat másképp fog nézni rám és el fog hagyni e miatt de végül mindent elmondtam neki és most nem bízik meg bennem ezért szeretném vissza szerezni a bizalmát mert nem akarom őt elveszíteni :(
2012. márc. 19. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, mondd el, hogy miért hazudtál (ami igencsak csúnya dolog), és mondd el neki, mennyire sajnálod, kérdezd meg mit tehetsz TE, hogy bízzon benned. Persze ne hagyd, hogy papucs legyen belőled, de tedd meg, amit lehet. Ha itt mindenféle idióta taktikára hallgatsz, csak buksz, viszont ha Őt kérdezed meg, biztos, hogy sikerül. Ne légy gyáva, hozzá fordulj.
2012. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!