Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a bizalmát?!

Figyelt kérdés
hali mindenkinek,,megpróbálom röviden összefoglalni,de ,hogy a lényeg benne legyen..van egy kapcsolatom 7honapja,az elején már elkezdtem irkálni más pasikkal (perverz módón)és lebuktam,ezekután megigértem neki hoyg többet nemfordul elő,ezt követte egy 2ik,és harmadik..de ez az utolsó lehetőségem,hogy helyre hozzam a vele levő kapcsolatomat,vissza fogadott mert nagyon szeret hiába irkáltam másokkal és kikezdtem velük..mert tett egy olyan dolgot ami talán nem normális de észhez kaptam tőlle(felhivott telefonon és aztmondta,hogy 3percbe foglaljam össze neki amit utoljára akarok mondani neki,mert véget vet az életének)ekkor én nemtudom milyen modon,de lepergett előttem minden, ami rosszat vele tettem,és megbántam nagyon azokat a dolgokat aminek egyáltalán nemvolt semmi értelme,mert a kapcsolatom mehetett volna rá,de volt olyan nagy szive,hogy megbocsátott nekem,mindez már 1honapja történt,de még mindig nem bizik bennem,pedig már töröltem magamat közösségi oldalakrol,és van egy olyan ahol csak családtagjaim és ő van,nemteszek semmi rosszat azota,de viszont ez nem szemmel látható bizonyiték,és neki az kell,hogy megtudja tapasztalni,hogy lássa bizhat bennem,de nemtudom milyen modon tudnám ezt elérni..(TUDOM,HOGY SOKAKNAK HÜLYESÉGNEK TÜNIK,HOGY CSAK IRKÁLÁSOK MIATT ÉS EZ LETT BELŐLLE,ILYEN NAGY PROBLÉMA,DE AKI SZERETI A MÁSIKAT,IGENIS FÉLTÉKENY,ÉS EZEN NEMFOGOK MAGYARÁZKODNI A GYENGE ELMÉJÜEKNEK! )kérlek normális válaszokat irjatok,üzit is irhattok ha lenne kedvetek erről elcsevegni és tanácsokat adni!! fiuk,lányok válaszait várom egyben 18/L
2012. máj. 9. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát jól elbasztad az tény, és nem is tudsz semmi mást tenni már, tehát csak rontani ne ronts a helyzeten, és vigyázz a pasasra :D
2012. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz ezt énis tudtam,de HOGYAN BIZONYITSAK? arra valahogy nem érkezett válasz..;)
2012. máj. 9. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
A bizalma már sosem lesz a régi, nem fogod tudni visszanyerni teljesen. Ez így is egy nagyon hosszú folyamat lesz. Biztos, hogy számodra ő az igazi? Mert ha igen, akkor nem tettél volna ilyet vele. Már csak annyit tehetsz, hogy megpróbálod a dolgokat nem rosszabbra fordítani. Azonban, ha képes lennél ezt még egyszer megtenni, akkor inkább hagyd el őt, mert nem érdemled meg.
2012. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!