Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit lehet ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársammal nagyon jóban vagyunk, amióta ismerjük egymást, gyakorlatilag a legjobb barátok vagyunk. Soha egyikünk se akart többet, tényleg igazi fiú-lány barátság, és gyakorlatilag mindent megbeszéltünk egymással, soha nem volt gond azzal, hogy ő lány én fiú, mindig át tudtuk hidalni ezt a problémát.


Most közel fél éve van egy barátja, és azóta konkrétan sz_rik az egész környezetére, beleértve engem is, ami kissé rosszul esik. Arról nem is beszélve, hogy minden elképzelhető dolgot elkövet azért, hogy véletlenül se találkozzak a barátjával, bár amikor erre rákérdeztem, váltig állította, hogy alaptalan vádaskodás. Emellett csak róla beszél, csak arról, hogy mit csinálnak, reggeltől estig facebook-on beszélgetnek, és hozzá sem lehet ilyenkor szólni, merthogy nem tartjuk tiszteletben az ő kapcsolatát. Az első egy-két hétben még elfogadtam ezt a felfogást, most már kezdem egy kicsit unni. A barátnőivel is beszéltem, nekik is ez a véleményük, de ők nem mertek odaállni elé és megmondani neki. Én is csak finoman utaltam rá többször, akkor egy-két, esetleg három napra ismét "normális" lett, de legkésőbb hétvége után visszatért ehhez a jelenlegi énjéhez.


Félre ne értsetek, tényleg nem azért nem felel meg a jelenlegi helyzet, mert féltékeny vagyok, hogy más fiúval van, mert nem azon van a hangsúly, csak nem tudok az egész helyzettel mit kezdeni...



2012. máj. 20. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
csajos a problémád öreg, fiú barátaid is vannak? mert ha nem rossz hírem van :(
2012. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ha ennyire érdekel valamivel több fiúbarátom van, mint lány, mert az utóbbiból ez az egy van...
2012. máj. 20. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem ugyanez volt egy fiúval. Én lány vagyok és nagyon jó barátoknak gondoltam magunkat, tényleg- ha valaki szakított együtt ittunk, koncertekre is jártunk együtt, aludt is nálunk meg minden... aztán összejött egy lánnyal, ők is most félévesek. konkrétan szinte én hoztam össze őket, mert én javasoltam a lány nővérének hogy hívja meg a srácot a szülinapi bulijára mert ott majd tud beszélgetni a srác meg a barátnőm húga... hát az lett belőle hogy összejöttek és azóta a srác leszarja a fejem. engem ez akkor körülbelül két hétig érdekelt, mert nem tudtam mit tenni: hiába álltam oda a srác elé és kérdeztem meg tőle mi baja azt mondta semmi. egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot és egyáltalán nem zavar már ez a helyzet. az évek során két dologra jöttem rá: az emberek cserélődnek körülöttünk, akár akarjuk, akár nem; és a másik, hogy embereket megpróbálni megváltoztatni nem lehet. azt tanácsolom neked, hogy próbálj nem tudomást venni erről - ha neki jó így, akkor nem érdemli a türelmedet, ha nem, arra magától is ráfog jönni és visszatalál hozzád!

19/L

2012. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, kezdek megbékélni a tudattal... Köszönöm :D
2012. máj. 21. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!