Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezzel a féltékenyk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel a féltékenykedéssel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal, egész idáig nem volt semmi problémánk. Nagyon szeretjük egymást, megbízunk egymásban. Mostanában mintha kicserélték volna a páromat, mintha nem is ő lenne. Vendéglátó helyen dolgozom, ha valaki rám mosolyog akkor én természetesen vissza mosolygok és kedves vagyok mindenkivel, mivel ez a munkám, de egyébként is ilyen vagyok az emberekkel. Én mért mosolygok a férfiakra? Mit beszélgetek velük? Ha valakire rámosolygok vagy kedves vagyok valakivel, azzal biztos, hogy van valami köztünk. Meg ilyen dolgok. Szórakozó helyeken is mindig ideges, mert néznek engem. Sokat veszekszünk mostanában, de nem tudom mi tévő legyek. Nagyon szeretem őt és nem tudom igazából ,hogy mit tegyek. Ráadásul nem is olyan rég még arról is beszéltünk, hogy szeretnénk összeházasodni. Kérlek titeket segítsetek! Szerintetek ilyen dolgok miatt fel lehetne keresni egy pár terapeutát?
2012. jan. 26. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze. Bármi olyannal fel lehet keresni egy terapeutát ami megölné a kapcsolatot és nem tudjátok megbeszélni. Sok sikert akárhogy is lesz :)
2012. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!