Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tiszta lappal akarja kezdeni a kapcsolatunkat. Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés

Igazából miatta romlott meg nagyon, hetek óta "bombáz" engem oylanokkal hogy ő nem szerelmes, neki ez a kapcsolat nem jó, szerinte ne erőltessük, utána meg kb másnap hogy ő szeret, meg ő nem akar engem elengedni... mondanom sem kell, hogy az érzelmi biztonságérzetem 0, ideges vagyok, frusztrált. Ma ismét volt erről egy beszélgetésünk, hogy én nem érzem magam biztonságban így és szeretethiányom is van. Erre először bedühödött, majd utána ő írta, hogy felejtsük el ezt a sok rosszat és kezdjük tiszta lappal az egészet.

Szerintetek mehet?

19/L 20/F


2012. jan. 17. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ebből egy "csak szex, más semmi" kapcsolat lesz/lehet.
2012. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg. max vesztesz az életedből 1-2hónapot.és?
2012. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Én biztosan nem adnám magam ilyen könnyen, mert eddig is megtehett veled bármit (hetek óta...), ha most igent mondasz, ezután is így lesz.

Ha nagyon akarsz vele járni, akkor is legalább húzd az agyát 1-2 hétig. Mondd meg neki, hogy megpróbálhatjátok, de bizonyítani kell, hogy tényleg akarja. Hadd strapálja magát kicsit. Aztán meglátod.


De sok jóra ne számíts ezek után. :(

Szerintem volt neki valaki, ha meg nem is csalt, de kinézett valakit, akivel nem jött össze, és most próbálja visszacsinálni.

2012. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet volt egy másik lánnyal neki alakuló kapcsolata (azért az ő nem szeret nem kell neki a kapcsolat) csak valamiért a lánnyal nem jött össze (vagy nem találkoztak egy ideje) és azért akar veled békülni
2012. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

-max vesztesz az életedből 1-2hónapot.és?


ÉS:

- lerombolódik az önbizalma még jobban

- még többször megalázza a pasi

- még idegesebb és frusztráltabb lesz

- még szeretethiányosabb lesz

- még nehezebben heveri ki és

- még nehezebben tud majd újra bízni egy másik pasiban (és ezzel magával szúr ki, mert a másik pasi vagy tűri a bizalmatlanságot, vagy nem - én nem tűrném - és ha nem tűri, a kérdező repül, és még kevesebb lesz az önbizalma stb.)


Ha egy kapcsolatból menni kell, akkor lehetőleg minél kevesebb sérüléssel kell menni.

2012. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Macs1209 ***** válasza:
59%
A partnercsere lehetőség - befürdés - vissza a másikhoz tipikus esete forog fent.
2012. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
12:38 nak üzenem: BLABLABLA
2012. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerős kicsit a szitu. Pár hónappal ezelőtt én is ilyesmit kaptam, hogy nem szeret igazán - úgy ahogy kéne - és jöttek a kifogások, amikben még biztos sem volt teljesen... mert mondjuk meg kellett volna kérdezni tőlem... Összeültünk, beszélgettünk róla, sok kérdés fogalmazódott meg a beszélgetés előtt és közben is.

Mi "újra" kezdtük. Úgy érzem jobb a kapcsolat, de azért talán picit óvatosabb vagyok.

2012. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó, én is ebben reménykedem most :) de én is óvatosabb vagyok mert egyelőre nem tudok benne megbízni úgy mint eddig.
2012. jan. 17. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!