Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nagyon ellenzi a kapcsolatunkat! Mit tegyek? 17L és 17F

Figyelt kérdés

Hetente tudnánk találkozni, de anya ott tesz keresztbe, ahol tud. Kérdeztem mi a probléma, nem válaszol, csak hogy nem kell örökké itt lógnia (mivel tél van, így nem tudunk máshol lenni, hozzájuk nem engedne el anya). Bemutattam már a barátomat, azt mondta szimpatikus neki. Akkor meg? Soha nem mond indokot, ha próbálok beszélni róla, veszekedésbe torkollik. Elegem van! 3 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, félek hogy ez vet véget a kapcsolatunknak.:(

Nem vagyok bulizós, nem szeretek eljárni, a jegyeim egész jók, 4-5, de neki ez nem elég.

Kérlek segítsetek!17L Priviben is szívesen beszélgetnék:/


2011. dec. 19. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Anyuka édes kicsi lánya felnőtt...


Természetes reakció, sokat kell vele beszélned, sokat kell tűrnöd, mire elfogadja a helyzetet.


Kitartás!

2011. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nővéremmel is ezt csinálta, pedig ő 19 éves volt.. igaz ő a barátja miatt otthagyta az egyetemet, azt hittem velem más lesz.:S Ja igen, ő az első barátom.:)
2011. dec. 19. 20:08
 3/16 Ivan Iljics ***** válasza:
Természetes féltő reakció. Amit tehetsz: vársz. Majd beletörődik.
2011. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor attól fél h a tanulás rovására fog menni ez a kapcsolat! Próbáld vele megbeszélni, és ne hagyd h kitérjen a válaszadás alól!
2011. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ezt csinálta az anyum ! mindig veszekedtunk sehova se engedett vele. A mi kapcsolatunk a barátommal ezért tonkre is ment.amikor szakítottunk a fiuval akkor meg minden rendbe jott az anyummal.már elore félek h mi lesz ha megint barátom lesz 17/L
2011. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2011. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem mi vagyunk-.- miből gondolod?
2011. dec. 19. 20:17
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem akarom bántásból mondani, addig örülj míg anyud áll közétek és nem te magad. Két éve vagyok barimmal, két hónapja szedek tabit...lelki összeomlásom van, depresszió és a szakítást tervezgetem, mert valami megváltozott, tudom, hogy én! Most abba hagyom a tabit és ha azután is fura lesz a kapcsolatunk, meg minden tényleg szakítok vele, pedig idáig minden tökéletes volt. Nagyon remélem, hogy ez csak hormonális dolog...de hidd el, mikor apám engem is terrorizált boldogabb voltam, mint most, hogy rajtam áll a kettőnk jövőjéről a döntés! Én szurkolok neked, kérlek te is nekem!17/L
2011. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szurkolok!:) biztos rendbe jön minden..idővel ez is..de lehet nem bírja ki a kapcsolatunk, hiába szeretjük egymást:(
2011. dec. 19. 20:33
 10/16 anonim válasza:

Elkényeztetted anyádat. Tényleg beszélj vele róla és ne hagyd, hogy veszekedjen. Amúgy 17 évesen el tudod dönteni szerintem, hogy kivel találkozol, főleg, hogy a leírásod alapján nem valami csitri vagy.


Szóval azt csináld, amit jónak látsz és ha ez nem tetszik akkor mondja meg, hogy miért, ne beszéljen félre. Ha meg nem mondja akkor semmi gond.... mész azt kész.


A szülőket néha nehezebb nevelni mint a gyerekeket. :) Legyél határozott!

2011. dec. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!