Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nagyon ellenzi a kapcsolatunkat! Mit tegyek? 17L és 17F

Figyelt kérdés

Hetente tudnánk találkozni, de anya ott tesz keresztbe, ahol tud. Kérdeztem mi a probléma, nem válaszol, csak hogy nem kell örökké itt lógnia (mivel tél van, így nem tudunk máshol lenni, hozzájuk nem engedne el anya). Bemutattam már a barátomat, azt mondta szimpatikus neki. Akkor meg? Soha nem mond indokot, ha próbálok beszélni róla, veszekedésbe torkollik. Elegem van! 3 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, félek hogy ez vet véget a kapcsolatunknak.:(

Nem vagyok bulizós, nem szeretek eljárni, a jegyeim egész jók, 4-5, de neki ez nem elég.

Kérlek segítsetek!17L Priviben is szívesen beszélgetnék:/


2011. dec. 19. 20:04
1 2
 11/16 anonim válasza:
Értem én, hát talán gyakrabban kéne elhívnod hozzátok a srácot. Hátha ha többet látja akkor hamarabb elfogadja
2012. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Ezen a dolgon csak te változtathatsz a barátodat ne keverd bele, mert annak csak rossz vége lesz! (Én buktam így be egy kapcsolatot, hiába voltam illedelmes és logikusan érvelő a szülők a saját gyereküknél nem tűrik a különböző véleményt, nemhogy másénál)

Egy dolgot tehetsz, hogy nem adod fel és minél többet beszélsz a dologról! Ilyenkor felhozza majd, hogy azért csinálja ezt, mert ha sokat lógtok együtt megunjátok egymást és szakítotok...ez hülyeség egy csomószor hallottam én is, sőt még most is, pedig több mint 2,5 éve van barátnőm!!! Ha megunjuk így egymást, akkor ne is maradjunk együtt sokáig (ez a válaszom ha felhozzák). Tudom ez nagyon nehéz, én is sokat harcoltam, mellette egyetem, barátok, stb...nehezen emésztik meg, hogy lassan saját életed van, szinte csak aludni jársz haza, ez az élet rendje. Valószínűleg nővéred is jól kicseszett veled, mert így amit nála nem tudott megakadályozni, nálad többszörösen megpróbálja, de ezt NEKED kell megbeszélni vele és CSAK ÚGY nem oldódik meg!

Remélem érthető volt és segítettem, ha gondolod írj privit!

22/F

2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
beszélj anyáddal,mert ez így nem jó
2012. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ilyen anyám lenne, úgy pofán vágnám, hogy a fal adná a másikat aztán csak leshetne
2012. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy részről megértem anyukádat,másrészről nem..gondolom neki a te boldogságod a legfontosabb,akkor meg miért teszi ezt?

amiket leírtál,azok elég jó dolgok (jegyek,be is mutattad őt) amúgy..

Szerintem beszélj vele,hogy te boldog vagy a barátoddal,és lehetne engedékenyebb is,mert így csak tönkretehet.

Nem tudom,te hogy bírod ezt..nekem kicsit durva azért.



16/L

2012. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen önző, gonosz szülőket, akikből sajnos igen sok van. Mondj neki ellent, és légy boldog a pároddal. És költözz el otthonról, amilyen gyorsan csak tudsz.
2012. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!