Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy feldobjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decoy kérdése:

Mit csináljak hogy feldobjam a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel már egy ideje együtt vagyunk csak hétköznap leginkább suliban látjuk egymást utána nem sokat mert ő vidéken lakik és szülei alig engedik hogy együtt legyünk hétvégén nem tud bejönni Pestre én meg nem mehetek ki hozzá

hétköznap ha együtt vagyunk alig tudunk mit tenni sorozatot nézni, szex, meg max séta de télen nem a legjobb

és nem tudok már mit kitalálni hogy mi legyen mert félek megunja ezt pedig nem én tehetek róla hogy ilyen keveset vagyunk együtt mert amikor tehetem csak vele vagyok


2011. dec. 11. 18:35
 1/3 anonim válasza:
Szerintem először el kéne gondolkozni, hogy ez jó -e így.:/ Hosszú távon ez a távolság lassan ki fog nyírni titeket...De ha tényleg mindketten akarjátok, hogy működjön a kapcsolat akkor az a lényeg, hogy valami újat próbáljatok ki. Nem tudom hány évesek vagytok, de például csinálhatnátok egy-egy olyan délutánt mikor telefon és gépek kikapcsolva csak ti ketten vagytok. Álljatok neki sütit sütni vagy csak igyátok le magatokat...esetleg vetkőzős póker..vagy bármilyen más társas. Amit pedig a szabadban lehet az a korcsolyázás, ez elég vicces szokott lenni. Ha pénz nem akadály akkor élj a meglepetés erejével..a lényeg hogy a megszokásokat zárd ki. :)
2011. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

20 hónapja vagyunk együtt

mind2 17 évesek

csak alig van időnk csak nagyon ritkán van hogy nem kell egyből hazamennie és olyankor van 2 óránk együtt lenni

csak ő már kezdi unni és nem szeretnék vele szakítani

annyi mindent megtettem érte és nem tudok mit tenni, hogy a kedvében legyek

2011. dec. 11. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
használd a fejed, próbálj meg valamit kitalálni h sűrűbben találkozzatok mert az tényleg nemjó ha ritkán találkoztok -tapasztalat-. vagy ha nemtudsz semmit akk vegyetek könnyes búcsút mert más lehetőség nagyon nincs.
2011. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!