Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam tudtára? Ő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára? Ő azt hiszi hogy nekem jól esett.

Figyelt kérdés
1 éve csókolóztam elősször egy aluljáróban egy 16 éves fiúval ... Én kezdeményeztem az egész számára nagyon spontán volt.De mindkettőnknek nagyon jól eset. Különösen nekem mert az első volt és büszke voltam magamra mert én csókoltam meg elösször .Utána 1 évre rá az eddig barátomnak hitt személy elkezdett közeledni felém.. Engem ez nagyon felcsigázott és hónapok óta csak rá gondoltam ... amikor találkoztunk csókolóztunk de nála semmit az ég világon nem éreztem.. Csak miután csókolgatta a nyakam észre vettem otthon hogy csupa nedves volt a bugyim azon kívűl más nem volt.. Lehetséges hogy csak sexuálisan vonzódom hozzá? Pár napja megtudtam hogy szakított az alkalmi barátnőjével miattam.. Amikor csókolóztam vele tudtam hogy van valakije , de úgylátszik nagyon bevoltam indulva és bevallom őszintén nem érdekelt. Hogyan mondjam meg neki hogy fölösleges volt szakítania a barátnőjével mert én a csók után sexuális izgalmon kívül mást nem éreztem és amúgy is jövőre messzire megyek suliba....?

2012. máj. 20. 16:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
KÖszönöm:)!
2012. máj. 20. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!