Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam tudtára? Ő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára? Ő azt hiszi hogy nekem jól esett.

Figyelt kérdés
1 éve csókolóztam elősször egy aluljáróban egy 16 éves fiúval ... Én kezdeményeztem az egész számára nagyon spontán volt.De mindkettőnknek nagyon jól eset. Különösen nekem mert az első volt és büszke voltam magamra mert én csókoltam meg elösször .Utána 1 évre rá az eddig barátomnak hitt személy elkezdett közeledni felém.. Engem ez nagyon felcsigázott és hónapok óta csak rá gondoltam ... amikor találkoztunk csókolóztunk de nála semmit az ég világon nem éreztem.. Csak miután csókolgatta a nyakam észre vettem otthon hogy csupa nedves volt a bugyim azon kívűl más nem volt.. Lehetséges hogy csak sexuálisan vonzódom hozzá? Pár napja megtudtam hogy szakított az alkalmi barátnőjével miattam.. Amikor csókolóztam vele tudtam hogy van valakije , de úgylátszik nagyon bevoltam indulva és bevallom őszintén nem érdekelt. Hogyan mondjam meg neki hogy fölösleges volt szakítania a barátnőjével mert én a csók után sexuális izgalmon kívül mást nem éreztem és amúgy is jövőre messzire megyek suliba....?

2012. máj. 20. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen mondd meg neki, hogy szégyentelen ribanc vagy, és borítékolható, hogy holnap a háta mögött megtennéd ugyanezt mással, ha elkap a lendület.

mi bajod lehet, ha ezt mind megmondod?

2012. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, nem vonzódsz szexuálisan. Csak felizgatott amikor a nyakad csókolta. Melyik lánynál ilyen nem történt? A srácnak tetszel, meglehet-szeret. Ha gondolod, hogy nem tetszik, vagy nem lenne a kapcsolatotokból semmi, mond meg neki nyitottan. De ne legyél goromba és úgy mond neki, hogy "na kopjá' mán lé, nem látod, hogy nem érdekölsz, csak sima nyali-fali vót, oszt kész?!" Szépen. :) Ha pedig tetszik, akkor adjál neki esélyt ;)
2012. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nme tenném meg mással .. látszik hogy nem olvastad végig.... Azt írtam hogy ˇUtána 1 évre rá az eddig barátomnak hitt személy elkezdett közeledni felém.. Engem ez nagyon felcsigázott és hónapok óta csak rá gondoltam ... amikor találkoztunk csókolóztunk de nála semmit az ég világon nem éreztem.. Csak miután csókolgatta a nyakam észre vettem otthon hogy csupa nedves volt a bugyim azon kívűl más nem volt.ˇ( magyarán azt hittem hogy szeretem.. szerelmes vagyok belé de kiderült hogy csak vonzódom sexuálisan attól nem leszek ribanc -.- szűz vagyok... életembe 2 pasim volt....14/L
2012. máj. 20. 16:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért ha egy folyamatban levő kapcsolatát rúgta fel, akkor nagyon valószínű, hogy nem csak azért tette, mert megcsókolhatta a nyakad -.-

Vagyis nyilván hamis szavakkal ringattad, és nem közölted utána rögtön, hogy semmi nagyobbat nem éreztél.

Kicsit elkéstél azzal, hogy most magyarázkodj, nemde?

Nem én tartalak ribancnak, hanem ő fog, mert hülyítve érzi magát utólag. Teljes joggal.

(De az sem pozitív érv ám, hogy 14 évesen "csak" 2 fiúd volt. Miért gondolod, hogy ez helyénvaló, csak mert akadnak lányok, akik nagyobb számot mondanak nálad?

Nyilván ha 1-2 évvel idősebb lennél, ilyen szituba nem is keverednél. Érdemes átgondolni, hogyan kerültél ide.)

2012. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
MOst éppen az érdekelne hogyan kerülök ki
2012. máj. 20. 17:02
 6/11 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy nem pálya.

miért nem ilyen egyszerű?

akkor valamit elfelejtettél megírni ide - mégpedig azt, hogy eddig miről szóltak a perceitek? nyilván derült égből érné a villámcsapás, mert eddig egész mást hitt, amikor ránéztél vagy amikor szóltál hozzá.

ha viszont így van, akkor egyedül kell kikeveredned abból, amit ástál, erre nincs olyan forgatókönyv, ami számodra is működik. ha az őszinteség nem megy, akkor ezután sem fog.

2012. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Írtam neki levelet facen amibe mindent részletesen leírtam :S hát nem tudom mi lesz be válni be kell hogy váljon csak nem mindegy hogy hogy.....
2012. máj. 20. 17:34
 8/11 anonim ***** válasza:

face???

face to face...ez lett volna ebben a helyzetben a minimum, de mindegy, tanulj ebből.

ha valamit elrontasz, magadnak is jobb ha szemtől szemben rendezed

2012. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Mintha az anyám lennél de ennek csak örülök :)!

És igen nem facebookon kellet volna de legközelebb 2 hét múlva látom és nem akartam addig húzni

2012. máj. 20. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:

azért ha ő is kiakad azon, hogy miért pont FB-on kellett ezt közölnöd vele, akkor mondd meg azt amit leírtál, de tedd hozzá, hogy személyesen is megbeszélnéd vele.

max nem akarja majd, de mindenképpen tedd hozzá, mert ez így kerek.


és legközelebb ne engedj olyat a nyakadhoz, akitől nem remeg a térded :)

2012. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!