Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki már hónapok óta nagyon tetszik nekem és szerelmes vagyok belé.Nem kezdeményeztem még beszélgetést( talán,mert kissé félénk vagyok), ő egyszer odajött hozzám (sajnos a barátnőm is ott volt) és elkezdett velem beszélgetni. Épp telefon volt a kezembe és kérdezte,hogy hol található ez meg ez a dolog a telón. Adta a tiszta hülyét,mintha nem értene hozzá,pedig neki is vadiúj éríntőképernyős telója van. Sokszor bámul engem,van amikor összenézünk és én elfordulok mosolyogva van amikor pedig ő csinálja ugyanezt.Sokszor mosolyog rám és nem tudom,ha rám néz mindig azt érzem,hogy p ugyanúgy érez,mint én,de ő se lép,talán,mert félne a sulis 'kis piszkálásoktól' meg hát ő FOGLALT :(

De,ha van párja akkor miért csinálja ezt? Van amikor ülök és olvasok ő velem szemben van és érzem,hogy néz,rá nézek és ő csak mosolyog...

Az egyik eddig barátnőmnek nevezett lány,azt mondja,hogy a pasi sose lesz az enyém és direkt előttem mondogatja másoknak meg nekem is,hogy pl., áll a büfénél és a 'kiszemeltem' hogy végig néz rajta.Tudja,hogy rosszul esik direkt is mondogatja,utána meg nem tudja miért vagyok ideges.Érzem,hogy csak kitalálja és,hogy szerintem a pasi érez valamit irántam mégis nagyon rosszul esik és elrontja az egész napomat:(

Hogy adjam a srác tudtára,hogy őrülten szeretem? Vagy már sejtheti? Megmondani nem akarom,mert nem akarok még egyszer pofára esni :/ Milyen 'apró jeleket' küldjek felé,hogy ő is kezdeményezhetne már (a mosolygáson kívül) ? Köszi a válaszokat!! :)

16/L


2012. márc. 14. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha foglalt hagyd a fenebe!
2012. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!