Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam a barátnőm tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a barátnőm tudtára ezt, anélkül hogy megharagudna?

Figyelt kérdés
Arra szeretném kérni, hogy szedjen valami vitamint a havija alatt/ előtt, mert borzasztóan könnyen megsértődik és kötekedős. Tudtára lehet ezt adni anélkül , hogy kiakadna?
2012. jan. 17. 22:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mért akarod hogy szedjen?
2012. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
TV-ben láttam egy reklámot, valami gyógyszerről, ami pont az ilyen feszültség ellen van. Könnyebbé tenné ezen napjaimat
2012. jan. 17. 22:11
 3/33 anonim ***** válasza:
74%

Hülyevagy! :D Nekem is szar kedvem van a havim előtt és nem segít semmi, drága egykomám! :D Megsértődöm én is és kötekszem is,mert akkor igenis hagyjanak a f.szba :D

Ezvan, barátkozz meg vele vagy nem :D

De még hogy vitaminooook :D Jót röhögtem, köszi :DDD

2012. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
A B6 vitamin segít enyhíteni a stresszt. Beszélni kell az embereknek egymással.
2012. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
31%
Hármaska! Úgy elzavarnálak a f...ba, hogy na.
2012. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Na, neked nincs kedved nevetni? Morci vagy?:D
2012. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

én szedek ilyenkor B6-ot, elárulom, nem segít... :D

Szóval lehet, hogy semmire se menne vele.

Amúgy miért nem mondod neki? Nem hiszem, hogy megsértődne(kivéve, ha akkor mondod, mikor épp menstruál :D), biztos ő is tisztában van vele, hogy ilyenkor érzékenyebb...

2012. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
igen, Magne B6 femina a neve. Én nem tartom azt jogosnak, hogy "mivel neki ez van" akármivel vagdalózhat, következmények nélkül. Én megértem, hogy ingerülékenyebb ilyenkor minden nő, de legalább gondolkozhatnának. Már több mint egy éve ez van, nem végzetes probléma, de sokkal kényelmesebb lenne az életem ezek nélkül
2012. jan. 17. 22:16
 9/33 anonim ***** válasza:

Tényleg nem sokat segítenek a vitaminok ezen. Szexeljetek sokat, egy idő után annak van hatása (legalábbis nálam). Ja, és ne menzesz előtt mondd, mert akkor tuti lekever egyet :D:D

23/N

2012. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogy érted meg. :) Majd akkor ha a te hasfalad is úgy összehúzza a görcs, hogy mozdulni sem tudsz a fájdalomtól és ömlik belőled a vér napokig.. hmm.. na akkor majd megérted! ;D
2012. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!