Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam a barátnőm tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a barátnőm tudtára ezt, anélkül hogy megharagudna?

Figyelt kérdés
Arra szeretném kérni, hogy szedjen valami vitamint a havija alatt/ előtt, mert borzasztóan könnyen megsértődik és kötekedős. Tudtára lehet ezt adni anélkül , hogy kiakadna?
2012. jan. 17. 22:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, ez a hisztiparádé csak mostanában szokás a menses alatt,mert ezt sugallják a reklámok.

35 éve menstruálok,és sosem engedhettem meg ,magamnak a hisztiket.

Szerintem ne vedd komolyan.Vagy menj be a patikába és vegyél neki ,amit ajánlanak,hogy könnyebb legyen neki.

De azt hiszem ez önuralom és értelem kérdése is.

2012. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Természetes dolog, hogy egy nőnek rossz hangulata van menzesz előtt és közben. Szerintem olyan nő nem is létezik, akit kicsit se viselné meg a dolog. Az már más kérdés, hogy mennyire szélsőséges a viselkedése. Létezik olyan, hogy premenstruációs szindróma, de ez esetben tényleg nagyon elviselhetetlen, agresszív stb. az illető, ekkor valóban érdemes vitaminnal (magnézium, B6) kezelni a helyzetet. Létezik olyan, hogy Premens tabletta, gyógynövény alapú. Olyankor kell beszélned vele erről a problémáról, mikor jobb kedve van, nem mondjuk a havi baj előtt.
2012. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
a 3. hozzászóltól kérem, hogy bogaram, majd játszd el ezt a leendőbeliddel, és írd meg, hogy alakul a kapcsolatotok ;) sok szerencsét!
2012. jan. 17. 22:27
 14/33 anonim ***** válasza:

Erre rá lehet szokni, és akkor nagyon rosszul lesz, ha nem szedi folyamatosan. Egyre nagyobb adag kell majd belőle.

Nagyon nem szabad hinni a reklámoknak!

2012. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Köszöném szépen a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2012. jan. 17. 22:29
 16/33 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a hosszútávú kapcsolatokban. :D Egyébként meg nézd, ez van, ha megjön szar. Előtte is szar. Ha téged tökön rúg valaki, azt ne mond nekem, hogy vigyorogsz! :D
2012. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy én kivétel vagyok, de engem annyira nem visel meg a menzesz. Néha van amikor erősebbek a fájdalmak de az ugyanúgy visel meg mint ha fejfájásom lenne vagy valami betegségem. Nem kapok hisztirohamot, és ha nagyon fáj a hasam akkor szoktam bevenni rá gyógyszert... Barátnődnek is javaslom, hogyha erős fájdalmai vannak vegyen be gyógyszert, egyébként pedig nincs ok a hisztire, nők vagyunk és ez ezzel jár, el kell fogadni, a hisztitől nem fog elmúlni hamarabb :D

Nem hiszem hogy egy kis vitamin sokat tudna segíteni ezen a problémán. Talán akkor inkább az örömhormonok... Édesség + vígjáték:)

20/L

2012. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
A premens tabletta gyógynövényből van, nem lehet rászokni, meg max. csak 3 hónapig lehet szedni. Én szedtem, nem szoktam rá és segített is. De lehet nem is volt rá szükségem, mert utólag kiderült, hogy nálam a fogamzásgátló okozta ezeket a tüneteket, amint abbahagytam, jobb lett. Multivitamint is szedek napi rendszerességgel, ez is sokat segíthet.
2012. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

nem tudsz te semmit az egészről drága kérdező.

kívánom neked,hogy szenvedj a görcsöktől és ömöljön belőled a vér napokig.. aztán pofázz szerintem

2012. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 tevetke ***** válasza:
Én is hisztis vagyok, tombolnak a hormonok... én tudom magamról, sőt már van, hogy előre szólok, hogy "Most ez van, tudom, hogy bunkó vagyok, nem óhajtom visszafogni magam! Bekaphatja mindenki!" Persze sokszor röhögök saját magamon, hogy miken ki tudok akadni. Amúgy természetes úton is hozzá lehet jutni a szükséges vitaminokhoz pl. sok dió meg banán az idegrendszerre jó hatással van vagy pl. csoki nyomja a boldogsághormonokat. Lepd meg ilyesmivel, amikor megjön neki és még lehet jó pontot is szerzel nála ezzel...
2012. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!