Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Család vs szerelem? Ti kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Család vs szerelem? Ti kit választanátok a helyembe?

Figyelt kérdés
9 hónapja élek távkapcsolatban. Kisebb nagyobb megszakitásokkal. Volt sok veszekedés, de nem rég rájöttünk, hogy nem tudunk egymás nélkül élni. Az bele tartozik, hogy nekem van egy 2 éves kisfiam az előző kapcsolatombol. A családom nem szereti a párom származása miatt. Eljött hozzánk, anyum tiszta jófej volt vele. Amikor elment mondogatta, hogy majd megláttom hogy járok. Az egész családom ellenünk van. Volt hogy hetekig nem szóltak hozzám. Most ugy döntöttem összeköltözzöm vele. Valoszinüleg elvesztem a családom. Ti is igy döntenétek?

2012. máj. 13. 17:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Igen, de én naiv azt hittem Ő más. És még ő balhézik velem... :(

Jaj a szivecském megint darabokba...

2012. máj. 18. 12:52
 22/25 anonim ***** válasza:
Nehogy már padlóra kerülj egy ilyen férfi miatt!:) Legyél erős, próbálj meg ne távkapcsolatot találni, mert így látod, hogy nem tudsz biztosra menni:/ Aranyos vagy, biztos fogsz találni egy rendes fickót!:))
2012. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Csak tudod nem egyszerű tovább lépni. :/

2012. máj. 18. 21:00
 24/25 Nanamia ***** válasza:
Hát így kicsit más a felállás...erre nem lehet építeni, pláne nem gyerekkel...:(
2012. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Hát nem :(
2012. máj. 19. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!