Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok? A szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? A szerelem vagy biztonság? Többi lent.

Figyelt kérdés
sziasztok!A családom Nagymágocson élt, a házzal szemben a nagymágocsi károlyi kastély. Egyik rokonom a gróf szeretője lett, gyermekük született így lett a dédnagyanyám Kárai Anna.(régiesített név)A nagymamám mindig azt mondta visszakell hoznom a családba a Károlyi nevet. Egyszer egy bulin megismertem egy ugyanilyen vezetéknevű srácot, 2 hónapig udvarolt,majd jártunk, a kapcsolatunk 3 hétig szörnyűvolt. Szakítottunk,de nem feküdtünk le a kapcsolat alatt.Utána fél évig se veled se nélkülem kapcsolatban éltünk,mindketten szerettük egymást,de az újrakezdés miattam nem történt meg,féltem megint átvág. Megbeszéltük,hogy nála alszok,ott is aludtam lefekdütünk,az óvszer kiszakadt terhes lettem,de elvetéltem(nem abortusz).Aztán eltelt 2 hónap,ő neki barátnője lett.HIába vártam,hogy szakít vele,nem tette így nekem is lett barátom,mára már fél éve együtt vagyunk.Eközben,hogy barátom volt,nmem bírtam a kísértést.3szor megcsaltam a Károlyival,nem íbrtuk ki egymást nélkül.Minden buliba balhézott a fiú a barátom miatt,és fordítva.Már legelsőn bulin belevert a hátába,amikor még a barátommal nem is jártunk.Már lassan másfél éve megy ez a kapcsolat a Károlyival.Nem tudom mit tegyek. A barátom tudja,h megcsaltam,de annyira szeret,hohgy megbocsájt.Amúgy a fiú dús gazdag,egy suliba jártunk,1 évig mindennap néztük egymást,de idénre iskolát váltott....Néha szoltunk beszélgetni,mikor összefutunk, vagy e-mailben.Úgy volt december 13-án találkozunk is,de váratlanul lefújta, és aztán volt egy buli,ahol ismét balhézott.Mit tegyek a 2 férfival?A mostani barátom is szereteem nagyon de nem úgy. Tegnap is találkoztunk,olyan jó volt,Fogta a kezem stb....Kérlek adjatok tanácsot.
2010. jan. 6. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
elsőnek is, értelmesen írd le az egészet, mert ebből csak azt lehetett kivenni hogy van egy Károlyi srác.
2010. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz?Mármint honnan?:)
2010. jan. 6. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

nem egészen értem miért fontos ennek az első része hogy gróf mg nagymama stb...:S


a lényeg: úgysem fogod megszakítani a kapcsolatot a szeretőddel, szóval ha tisztességes akarsz lenni szakítasz a barátoddal és nem kínzod! Aztán az már a jövő zenéje, hogy a másik megint átvág-e vagy sem, de ettől függetlenül nem fair amit csinálsz a barátoddal... Ez undorító!

2010. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!