Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom elutazik Londonba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukorfalat99 kérdése:

A párom elutazik Londonba és azt mondja ne várjak rá lépjek tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom elakar utazni Londonba a világ másik részére és azt mondja ne várjak rá lépjek tovább de én nem alkarok tovább lépni nagyon szeretem és azt mondja ö is csak meg alkarja hogy várjak rá mert gy rosszabb lenne és el akar hagyni mivel vegyem rá hogy maradjon segítsetek kérlek fontos. Ja és nem mondtam azért akar elmenni mert összeveszett apjával és tejesen ki van. Segítsetek kérlek.

2012. ápr. 25. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha annyira nagyon szeretne nem mondaná ezt h felejtsd el ,csak úgy.
2012. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen de azt mondja ö csak megakar védeni a távolságból adodo gondokból.
2012. ápr. 25. 18:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Esetleg vele is mehetsz? Bár egyet értek az előző válaszolóval így egyszerűbb szakítani...
2012. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1. London nem a világ másik vége

2. Azért, mert az apjával összeveszett, még nem kell külföldre utaznia.

3. Aki egy ilyen hülyeség miatt akarja doni a párját, annak más oka is van rá, hogy kipenderítse.


Nem csak az apucival van ott gond. Ha én szeretek valakit szívből, nem fogom azt mondani, hogy lépjen le, amikor sok lehetőség közül választhatok én is ,meg ő is. Valami más lehet a dologban.

2012. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tudod normális esetben azt mondanám, hogy nem kéne megállítanod. Nem tudom hány évesek vagytok, de ha ki akar menni külföldre és tudna is ott csinálni valamit, nem szabad megállítani.

Azonban az, hogy ez a gondolat hirtelen felindulásból született, a lehető legnagyobb hülyeség. Egy ilyet gondosan meg kell tervezni. Ha csak úgy egyik napról a másikra kitalálja hogy indul... Abból hatalmas bukta lesz. Jöttek már haza magyarok farpofával angliából... Nem mindenkinek jön össze a kolbászkerítés.


Próbáld rávenni, hogy beszéljétek meg a dolgot. Mond el neki, hogy ne csináljon hülyeséget. Ha ki akar menni, később is megteheti. Persze tudom, hogy te nem akarod, de elképzelhető hogy később már nem is akar majd kimenni...

Ha elkezdesz hisztériázni, hogy már pedig te akkor sem akarod, olajat öntesz a tűzre. Hasonló indok miatt akar kimenni. Ne adj neki még egyet.


21F

2012. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen de nagyon szeretem de nem mehetek vele itt van még a sulim és be alakrom fejezni meg csak attól szeretne megvédeni hogy ennél is jobban hiányozunk egymásnak de azt mondja nem akar itt hagyni de nem bírja apja mellet így.
2012. ápr. 25. 18:54
 7/15 A kérdező kommentje:
Az előző komment hasznos nagyon köszönöm várom a további válaszokat.És ö 18 én 16 vagyok
2012. ápr. 25. 18:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég gyenge kifogás, hogy kidob a távolság miatt.Ha tényleg szeretitek egymást,akkor mindent tegyetek meg azért, hogy tudjatok találkozni(diákmunka,munka)
2012. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nagyon szeretem és úgy érzem ö az igazi de az a komi amiben olvastam hogy hirtelen haragból tette az igaz mert elég hamar kiakad dolgokon és nem gondolja végig.
2012. ápr. 25. 19:08
 10/15 anonim válasza:

16 éves vagy...milyen komoly kapcsolat ez? Szerintem felesleges ekkora drámát csapnod, lehet, hogy csak ilyen gyermeteg módon akar szakítani veled...


21/L

2012. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!