Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elutazik két hónapra

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elutazik két hónapra

Figyelt kérdés
El kell utaznia a szülei miatt h kapjon munkát:STeljesen esélytelen it a hol élnk, szval nem látom két hónapig. Mit cisáljak?
2010. júl. 9. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
mit csinálj? beszéljetek telefonon, éld az életed, és ne csald meg... ha szereted, akkor ennyi még bőséggel belefér.
2010. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Ugyanez a helyzet...

De mégis micsinálhatnál?! Öld meg magad, ennyi, kibirod -.-

2010. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Tanulj meg írni, az jó lenne.


De most a kérdésedre válaszolva, mit szeretnél? vagy min gondolkozol? Ha unatkozol keress programokat magadnak, menj el addig barátaiddal buli, stb.

2010. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

bmeg... képzeld tudok írni, csak hogyha kivagy ettől akkor nem tudsz, értve?

félregépeltem pár dolgot. nem írok muszályt és hasonlókat:S szval nahh am igen csaj vagyok, és nem, szóba sem állnék veled... ekkora nyomival:S

2010. júl. 9. 23:55
 5/14 A kérdező kommentje:
igen am pár félregépelésből mit kell drámázni?
2010. júl. 9. 23:56
 6/14 A kérdező kommentje:
am igen,h hogy ne unatkozzak
2010. júl. 9. 23:56
 7/14 A kérdező kommentje:
az első kommentet az első embernek szántam
2010. júl. 9. 23:58
 8/14 anonim ***** válasza:
jaj de rossz lehet neked:S. Én nem birnám ki. Elég hosszú idő de ha nem tudsz mit teni akkor valahogy bird ki ha szereted
2010. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

am vicces, h a hasznos válaszok százaléka egyenesen arányos a kedvességi szinttel:P

de persze, ezek a mai fiatalok XD hát szörnyűek.

2010. júl. 10. 00:05
 10/14 anonim ***** válasza:

XD imádom az ilyen embereket, hogy nem a kérdésre válaszolnak

Hány éves vagy? Gondolom 15-17ig.

Szerintem ha eddig elhanyagoltad pár barátodat, akkor lóghatsz velük. Nagyon sok szabadtéri rendezvény van. Megtanulhatsz egy csomó új dolgot. "Művelődhetsz" mondjuk elmész egy nagyot vásárolni, moziba, írsz naplót, új barátokra teszel szert. Ha pedig ratyi lett a bizid, vagy nyelvvizsgára kell tanulnod akkor egy kicsit előveheted a könyveket. De azért ne vidd túlzásba! Több időt fordíthatsz magadra! Nézd a jó oldalát, addig lustálkodsz ameddig akarsz. Nem kell mindig a bombajó formádat hozni, stb. Tényleg, ha pedig szereted ne csald meg. De ezt nem kell mondani.

Még egy jó tanács: az ilyen barmok miatt olvasd el 3xor a kérdést mert ha van benne hiba tuti belekötnek, és nem a kérdésre válaszolnak...

2010. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!