Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jaj, mit csináljak most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj, mit csináljak most? (többi lent)

Figyelt kérdés
Reménytelenül belezúgtam egy elkényeztetett és nagyképű srácba, mindenki szerint elviselhetetlen a természete,és nem is nagyon vannak igaz barátai, de mivel ilyen nagy arcnak számít,ezért látszólag mindenki jóban van vele,a háta mögött meg rendesen kibeszélik,és mindenki utálja. De én látom rajta,h nem olyan rossz ember,mint amilyennek mutatja magát,sőt épp ellenkezőleg, velem nagyon is kedves,mert én is kedves vagyok vele,valószínűleg azért ilyen,mert mások nem kedvesek vele,így ő sem velük. Nagyon szeretnék járni vele,de van bennem némi félelem,h nem kellenék neki,meg hát attól is félek,h a többiek mit szólnak majd,ha meglátják,h vele járok,akkor engem is utálni fognak? :( Nagyon szeretném,ha járna velem,de közben ne is utáljon meg senki,hogy érjem el ezt?

2012. ápr. 4. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a végére akarsz járni, akkor vállald be... nehogy már ez alapján bárki megítéljen. Hogy jönnek ahhoz? Aki meg megteszi azzal ne foglalkozz. Különben is elfelejtik, nem érdekel ez ennyire senkit csak téged. Szóval kirekesztéstől ne félj. Max a sráctól tarthatsz.... de ha neked szimpatikus, akkor nyugodtan próbálkozz. Máskülönben sajnálni fogod, hogy nem.
2012. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Téged is megkérlek, 2 hét múlva ne írd ki, hogy miért szemét minden pasi.
2012. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a Dul-t Vivi, nem neked való...
2012. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mellindaa válasza:

Ha te így szereted,akkor vállald fel.Ne érdekeljenek mások.És vágj bele nyugodtan,hiszen egyszer élünk...:)

Legyen önbizalmad,közeledj hozzá és ha nem is sikeerülne,maradhattok jóbarátok,főleg,ha megértitek egymást..:)

2012. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!