Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másoknak tényleg ennyire jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak tényleg ennyire jó életük van?

Figyelt kérdés

Más fiatalok párkapcsolatban vannak, boldogok, utaznak, gyereket vállalnak. Olyan szép életnek tűnik. Facebookon, instán azt látja az ember hogy mindenkinek van kapcsolata, boldog. Én meg tök magányos vagyok és soha senki nem kíváncsi rám.

Vannak persze olyanok akik szintén úgy vannak mint én hogy nem találnak párt, de ritkán találkozok ilyennel. Többségnek van kapcsolata, boldogok, vannak közös terveik, sokan évek óta együtt vannak.

Én meg randira nem találok évek óta lányt és még soha nem lett barátnőm.


ma 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb amit tehetsz,h instán,facebookon nézegeted mások profiljait. Nyilván ezeken az oldalakon mindenki igyekszik a legjobb arcát mutatni. Vagy te talán kiraknál magadról egy búskomor képet? Mindenki azt próbálja a közösségi médiában elhitetni,h neki mennyire boldog az élete,és pár olyan pillanatképet kiragadni,amivel ezt promózhatja. Számtalan ilyen párt ismerek,akik face-n a boldogságot mutogatják, miközben romokban a kapcsolatuk, sőt minél inkább nincs valami rendben általában annál inkább nyomatják ezt a neten. Ha egy kapcsolat jól működik,akkor teljesen felesleges mutogatni, bizonygatni a világnak.
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Senior Séf ***** válasza:
84%
Az emberiség legmérgezőbb találmánya a Facebook és társai. Ezeken az oldalakon azt se hidd el, amit kérdeznek.
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Eleve nem nézzük a fészbúkot. Az már egy vesztes pozíció.
ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok fent egyik közösségi oldalon sem, nem érzem, hogy hiányozna. Aki kíváncsi rám, keressen meg, találkozzunk, beszélgessünk, csináljunk közös programot. Nem kívánom megosztani az életem a fél világgal, ha van párom, azt úgy is tudja a közvetlen környezetem. Ez a megosztok mindent, de jó az élet nekem inkább vagy dicsekvés szagú vagy kirakat.
ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
És akkor megjelenik NAV bácsi és megkérdi: MIBÜL?
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahol azt látod, h minden rendben, na ott nincsnrendbennsemmi! ;)
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A nav szrik rád. Tényleg nem érdekli őket mibűl hacsak nem vagy teljesen kasu.
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7: akkó viszont megvan a válasz, hogy mibül ilyen boldogok ezek. És ami még jobb: senki nem fogja megkérdezni. :D
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szóval a kérdésre a válasz: legyél adócsaló és minden problémád megoldódik.
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nagyon rossz irányba visz ez az elitellenesség, ráadásul melegágya a nyavalygásnak és a lustaságnak.
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!