Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másoknak...

Miért van az, hogy másoknak boldog elégedett életük lehet csak nekem nem?

Figyelt kérdés

Mások 30 éves korukra mindent elértek: jó munka, házasság, család, ház, gyerekek. Nekem ebből egyik sincs meg. Én még mindig csak úgy együtt vagyok a barátommal is, és ennyi.

El nem tudom mondani mennyire utálok élni, mert nekem soha semmi nem sikerül. Soha nem lehettem magammal elégedett.

Mindenkit 1 éven belül megkérnek, és elvesznek, na engem nem.


júl. 13. 06:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Azt várod, hogy a dolgok alakuljanak ideálisan, de ezek közül semmi sem olyan, hogy ne kellene aktívan tenni érte.
júl. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor elmondom neked,hogy négy közvetlen munkatársam 25 - 34 között van korban. Három másfél,két éve, egy pedig négy éve házasodott. Mind elégedetlen,unott és van, amelyik munka után plázákban tekereg, hogy ne kelljen hazamenni.

Amelyiknek gyereke van,az pedig időrablónak,idegesítőnek és drágának tartja a gyereket.Panaszkodnak,hogy nincs idő a hobbira, barátokra,barátnőkre, stb. A szex unalmas,ha egyáltalán van.


Mi a jó abban,hogy bizonyos korra evidens,hogy házasnak kell lenni,stb?


Próbálj meg viszonyítani,és ne hidd azt,hogy a házasságok és a szupcsi kapcsik mind tökéletesek és maradéktalanul jók.Rengeteg a szomorú, ideges és kilátástalan helyzetben élő családos, nézz jobban körbe.

júl. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Csináltasd fel magad, találj jó munkát, vegyél házat, autót és lesz mindened. Nem értem a kérdést.
júl. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Nekem még barátom sincs. A boldogság nem ezeken a dolgokon múlik. Ilyen hozzáállással nem lennél boldog akkor sem, ha meglenne a házasság, gyerek, jó munka, jó autó, ház stb.

Ne hasonlítsd magad másokhoz!

júl. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Mit teszel azért, hogy jobb legyen az életed, hogy ne utáld az életedet? Kérlek, írd le!


(33 éves vagyok, párommal (ő a férfi) 11 éve vagyok együtt, nincs házasság, nincs gyerek a párom depressziója és a gyerekkorból hozott fel nem dolgozott traumái miatt.)

júl. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
" Én még mindig csak úgy együtt vagyok a barátommal is, és ennyi." Hát azon dolgozni is kell aranyom, hogy ebből több is legyen.
júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a kérdést kéthetente kiírod, vagy kiírja valaki. A 30 éves lúzer nő, akinek mégis van párja, mert annyira nem lúzer, de a férfi nem akar vele összeköltözni. Semmilyen válaszra, javaslatra nem reagál a kerdező.
júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Folyamatosan kiírod ezt a kérdést...


Nem fog változni semmi.

júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vedd észre az élet apró örömeit.
júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem csak nekem volt ismerős ez a kérdés is.


Viszont ugyanazt tudom mondani, mint hasonló helyzetekben, hasonló kérdéseknél:

csak azért, mert valaki azt mutatja kifelé, a világnak, hogy minden rendben van az életében, nem jelenti azt, hogy ez amúgy így is van. Szóval bármilyen klisé is ez, ezért sem szabad magunkat másokkal, a mi életünket az övékkel összehasonlítani.

Nem egy olyan FB ismerősöm volt/van, aki fülig érő szájjal pózolt az oda feltöltött képeken, pedig a valóságban nem volt fenékig tejfel az élete (komoly betegség, csúnya válás, pereskedés).

A saját életünktől eltekintve, senkijére sem látunk rá 100%-ban, így pedig könnyű valamit gondolni róluk, pedig csak felületes infók vannak a birtokunkban.

júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!