Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik bántalmazó kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik bántalmazó kapcsolatban éltek; nem vagytok irigyek, hogy másoknak egy csettintésre megkapják életük szerelmét és életük végéig tiszteletben/szeretetben élnek? Hogyan kellene ezt kiérdemelni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 13:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Mások*...
2021. febr. 21. 13:12
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Azért ilyenek csak a mesékben vannak.
2021. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Láttam már 3 példát, hogy valóban létező jelenség. Legalábbis az a része, hogy mindketten mindenben az elsők egymásnak és évekig együtt vannak.
2021. febr. 21. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Én nem értem ezeket. Gyerekként én későn érő típus voltam vagyis kis növésű ahhoz képest amekkora végül felnőttként lettem. Ütöttek vertek is ezért a suliban. Szóltam a tanároknak akik persze kb tojtak az egészre de mindent megtettem ami tőlem elvárható volt . Arra nem volt mód hogy csakúgy év közben valaki sulit váltson bár nem is nekem kellett volna távoznom hanem annak a pár “bátor” agresszornak. Valakik meg felnőtt fejjel ragaszkodnak bántalmazójukhoz szexuálnak velük... olykor elegük lesz és szidják a férfiakat en bloc.
2021. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem irigynek kell lenni, hanem kilépni a bántalmazó kapcsolatból.

A szerencsét nem tudod befolyásolni, de azt, hogy mit teszel, az igen.

2021. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

"Lattam harom peldat...."szoval az egy dolog ki hogyan allitja be a valosagot, meg hogy milyen valojaban. Meg ugye egy kapcsolatnak vannak fazisai is. Kepzeld a bantalmazo kapcsolatok is romantikusan indunak barmennyire is hihetetnen, sot a kulvilag sokszor irigyli a bantalmazott noket, mert nem is sejtik mi van a felszin alatt. Lasd Hatalmas kis hazugsagok sorozatban.

Az a baj, hogy mar idos vagyok, nincsenek illuzioim a parkapcsolatokrol, azt hiszem az Esztergalyos Cecilia nyilatkozta, hogy nem is tudja mit kezdene a ferje nelkul, mert abszolult tars mindenben akire mindig szamithat mindenben tobb tizeve. Nagyon szerencses, hogy ilyen partnere van, a sors ironiaja, hogy az ilyen rendes pasik is szivnak rendesen ahogy latom.

2021. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom. Kezdetben az egyik legromantikusabb állatfaj a bántalmazó elmebeteg (többnyire) férfiak. Nekem csak egy kapcsolatom volt és a legrosszabb fajta.
2021. febr. 21. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Bántalmazó kapcsolattól függetlenül is baromi irigy vagyok, hogy mások spontán, véletlen belebotlanak a számukra megfelelőbe. Én meg még olyanba sem, akivel legalább a kémia működik rendesen, ha már semmi más nem is. Mindig elcsodálkozom, hogy ilyen vaaan, hogy két ember kölcsönösen kívánja egymást, nem pedig úgy kell megerőszakolnia magát egyik, másik vagy mindkét félnek? Hogy lehet valakiknek ekkora mázlijuk? A többiről nem is beszélve.
2021. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Es ahogy olvastam, E.Cecilianak is o a hatodik ferje, szal annyira nem csettintesre talaltak meg egymast. Nagyon nagy szerencse es emberismeret kell hozza, de van akinek csak makja van de az annyira ritka.
2021. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amíg sikertelen voltam, és rosszul voltam lelkileg, én is azt hittem, hogy irigylésre méltó a kapcsolatom. A párom mellettem állt, szeretgetett, macska módjára feküdt rajtam. Éreztem, hogy támogat.


Aztán összeszedtem magam, jött is egy-két siker, amit nem csak magamért hoztam össze, hanem a kapcsolatunk érdekében is. Itt pedig úgy éreztem, hogy ő is lehúz, a családja meg főleg. Sajnos szakítás lett a vége.

2021. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!