Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy elég szégyenlős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy elég szégyenlős típus vagyok, de akkor is, annyira bosszantó, hogy más csajok egyet csettintenek az ujjukkal és megkapják azt a srácot, amelyiket akarják.Miért van az, hogy van aki megkapja akit akar, van aki nem?

Figyelt kérdés

Es en sem vagyok csunya. Es nekem ez nem megy. Mar miota tetszik egy srac..pfff es egyszeruen en nem tudom megszerezni magamnak. Es nem is a kulseje miatt, hanem a belseje miatt tetszik, mert annyira jo fej, de neha annyira meg tud bantani, olyan dolgokkal ami neki fel se tunik. Pl az hogy nem ir pl msn-en vagy ilyesmi. Es mar mikor otttartok, hogy tele vagyok magabiztossagal, hogy biztos tetszem neki, es mar csak el kene hivjon valahova, mindig valami kozbejon, amitol vagy elmegy a kedvem az egesz elettol, vagy elbizonytalanodom mint allat. Es ha mar erot vettem, es azon voltam, hogy most elmondom, hogy mennyire megfogott benne valami. BUMM. Valami tortenik, hogy ne tudjam ezt elmondani neki. Pedig nagyon jol egyezunk. Mikor megismertuk egymast, hivott ki...de akkor nem mentem. Aztan multnap en is hivtam, erot vettem, sikerult...nem jott mert egy szulinaprol volt szo es hogy nem ismert senkit.

Miert fogom mindig ki az olyanokat akikkel nem mennek siman a dolgok ? Es mit csinaljak ? Hogy felejsem el, mert tonkretesz igy engem. Es ez nagyon szar. :|


2008. okt. 9. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fú, valahogy együtt érzek veled, én fiú vagyok, most 17, gimibe járok, és töbször is volt hogy egy csaj megtetszett, de nem jött össze... Nagyon szar érzés :(

Szerintem ilyen esetbe csak két dolgot tehetsz:

1-Tovább próbálkozol, minden kapcsolatban vannak bökkenők, itt egy kicsit több volt...

2-Elmész egy diszkóba és megismerkedsz egy pár uj sráccal, össze barátkozol :)

Nem igazán tudom, ez tőled függ. Csak arra ügyelj hogy önmagad add, ne mást próbálj alakitani :)

Sok sikert!!!

2008. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak vársz és vársz és vársz... tudod, sült galamb, nyitott száj, nem működik.

És ha meg lepattansz, akkor ne hagyd a dolgot, kérdezd meg, hogy mikor igen.

2008. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted, beszélj vele még egyszer!

Már beszéltetek, úgyhogy nem nulláról kell indulni. Te sem vagy közömbös neki, azt is látod.


Szerinted egy kapcsolatban ez lesz a legnagyobb problémátok?

Mit csinálsz majd később, egy igazán komoly problémánál?

2008. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De felek, hogy nem ugy alakulnak a dolgok ahogy en szeretnem. Es nyomulosnak se akarok tunni...
2008. okt. 11. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:

De hát már beszéltetek!

Hívd el valahova... enni, kirándulni, moziba... ahol lehet aztán beszélni is. Még könnyebb helyzetben is vagy, mint más: hiszen már nem azon töprengesz, hogyan szólítsd meg :-)


Igen, előfordulhat, hogy nem akar veled szorosabb kapcsolatot. Te érzed, milyenek az esélyeid... de képes lennél elszalsztani, mert nem mersz megszólalni???

Egy kérés és egy találka még nem a világ... rajta!


Írd meg az eredményt is!

2008. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!