Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet másoknak tökéletes...

Hogy lehet másoknak tökéletes életük?

Figyelt kérdés
Legyek akárhány éves nekem csak a szopás jut az életben. Mások meg pár hónap járás után teherbe esnek, házasság lesz belőle, már a 3. gyereket szülik, és mégis minden könnyű, és szuper.
aug. 31. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Mert csak a szupi dolgot látod, nem kötik az orrodra a nehézségeket.


Én is most szakítottam 3 év után. A saját anyám is azt hitte, hogy boldogság meg heppiség van, de kvra nem.

aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Rohadtul nem könnyű senkinek sem! Sem a pártalálás, sem a terhesség, sem a gyereknevelés, sem a normális párkapcsolat fenntartása, sem a normális életfeltételek megteremtése, sem a munka, se semmi! De ha minderre energiát fordítasz, nem lesz időd mások életét kívülről vizslatni, hogy mennyire tökéletes.
aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, én a pár hónap járás után terhesség majd házasság után sokkal inkább a válást és szingli anyuka létet láttam. De volt amikor még a házasságig se jutott el ez a pár hónap járás után terhesség projekt. Más időket élünk már manapság. Ja és egyetértek a többiekkel, te baromira csak a felszínt látod, amit manapság irreálisan tökéletesre próbálnak felpumpálni olyan sokan, a közösségi médiáknak és aktuális trendeknek hála. De ez többnyire köszönőviszonyban sem lesz a tényleges valósággal.
aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Pár hónap után terhesség inkább a rémálom kategória.
aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

terhesség..házasság gyerek...régimódi beállítottságú lehetsz...


És ez pár hónap után?? Max valami olyan városban és környékén ahol 50 km-es körzetben max 2 korodbeli van...

aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom hol élsz, de ahol én élek, a Föld nevű helyen pont nem a boldog kapcsolat a jellemző hanem a szar jobb esetben lapos párkapcsolatok, a megcsalás, a szakítás, a szingli szülőség és egyéb nyalánkságok. A jó, irigylésre méltó kapcsolatok a tökéletes ritkaság számába mennek.
aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

"Mások meg pár hónap járás után teherbe esnek, házasság lesz belőle, már a 3. gyereket szülik, és mégis minden könnyű, és szuper." - ez most komoly?.... És ez neked az álom élet?

Jól mondja a 3-as...Pár év és egyszercsak hoppp...lekerülnek az esküvői fotók, anyuka és apuka is már csak a gyerekekkel fotózkodik, az egykori közös ház hirdetésével lesz tele az adatlapjuk, a kötőjeles név visszaváltozik.

A 20-as éveiben házasodott ismerőseim szerintem min. ilyen 90%-a így járt. Aki meg nem, ott meg nem lehet tudni mennyire döglődik az egész.

Az egyik nemrég felvette velem a kapcsolatot, kérdeztem tőle, hogy na és, mi van a többiekkel. Válasz: Hát, mindenki leszülte a maga 2-3 gyerekét, aztán annyi is lett neki. Utána sírás órákig hogy neki milyen sz@r minden...nagyon tanulságos volt amiről írt, de már nem akarok regényt írni.

Ezzel szemben én inkább azokra szoktam "irigykedni" inkább az inspirálni szót használnám, akik valami tényleg nagyot és különlegeset valósítottak meg, pl saját vállalkozás, valamilyen előadóművészeti karrier. Mondjuk ezeket én is csinálom, csak hát ők ugye nagyban :)

aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
68%

Mindenki boldogságra vágyik, de sajnos legtöbbünknek csak a szar helyzet jut

De mindenki csak azt a helyzetet ismerheti, amiben benne van

Másét nem tudhatjuk...

Nem minden arany, ami fénylik...

aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, már megint! Haljak meg, ha értem, mi jó van abban, hogy valaki sorozatban szül. Ez a tökéletes élet? Minden könnyű, minden szuper? Ha ennyire odavagy, csináltasd fel magad.
aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A látszat csal... Amit te kívülről szupinak látsz/gondolsz/vélsz, az a másiknak nem feltétlen az, csak ezt vállalta.
szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!