Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 24 évesen együtt vagyok,egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen együtt vagyok,egy 40 éves férfival,hogy mondjam el itthon ?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadnátok szülők,hogyha a lányotok,összejönne egy 40 évessel?

Egyébként, a párom normális,gond nincs vele.

De,hogyan mondjam el a szüleimnek?

Párom még,nem volt,nekem ő az első.



szept. 15. 09:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Szülőként bár zavarna, hogy a gyerekem egy kb korombeli fickóval találja meg a közös hangot, nyilván nem szólnék bele. Főleg nem 24 évesen. Felnőtt nő, azzal van együtt, akivel akar. Nyilván tiltani már nem tudom, ha a párját nem fogadom el, akkor meg a lányomat is elveszítem, szóval ennyi. Majd eldől idővel, hogy mennyire illenek össze és mennyire nem, azért nem lenne példa nélkül való ez a különbség a világban.

Az persze felmerülne bennem, hogy mégis mit rontottam el, mit hiányol belőlem, belőlünk a férjemmel, hogy a mi korosztályunkat tartja kívánatosnak, hogy most az apai szeretetet pótolja-e vele vagy a szülői figyelemre vágyik, de ezt nem mondanám neki, ezt magamban (illetve hát, az apjával) próbálnám meg lerendezni.

szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Szüleim jól neveltek,szóval nem rontottak semmit.

Mindent megkaptam érzelmileg.

A korombeliek,nem tudnak udvarolni,nem tudatosan kerestem 40évest.

szept. 15. 11:42
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem válaszoltál, hogy szeretnél-e, vagy ő szeretne-e gyereket.
szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha még le se feküdtetek, akkor ráérsz még a bemutatással. Szerintem eleve nem muszáj bemutatni. Vagy akkor ha neked eljött az ideje, de nem gond ha nem. Szóval ne vegyél ezzel súlyt a válladra egyelőre. Ha együtt vagytok fél éve, mondjuk akkor kezdj ilyenen gondolkodni.
szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem szeretnék gyereket.

Persze,csak az a gond, hogy már pár ismerősöm látott vele,és azt nem szeretném,hogy a szüleim tudják meg utoljára.

szept. 15. 15:42
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
#15 szerintem nem gond, ha mástól tudják meg, vagy utoljára. Simán azt tudod mondani, hogy nem egy szokásos dolog, nem akartad mondani, amíg nem derül ki mennyire lesz tartós. Semmi rosszat nem teszel, szóval nincs mitől tartanod szerintem.
szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Annak valami oka lehet, hogy ez az ember egy jóval fiatalabb, még szűz lánnyal van együtt és "nem erőlteti a szexet". Szerintem ez a pasi aszex és így (még) nem kell magyarázkodnia. Mit gondolsz erről kérdező?
szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Tuti beteg a faxi.. vmi nem okes vele.
szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17.es Nyilván szeretné,de nem erőlteti.

Elég,ha adok neki lágyan, az arcára egy puszit, és (működik odalent)

szept. 15. 17:43
 20/20 Senior Séf ***** válasza:
Volt hasonló vőjelöltem. Nem szóltam bele. Szerencsére idővel ellaposodott a liezon.
szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!