Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnak azok akik tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak azok akik tini koruk óta együtt vannak?

Figyelt kérdés

Akik ilyen 15-17 éves korukban ismerték egymást és később együtt együtt élnek és gyerekük is egymástól lesz. Ők mit tudnak, vagy csak simán szerencsések?


Mi a helyzet az ellenkezőjével aki pl 25 éves és még nem volt kapcsolata pedig szeretne?


Én szerintem a szerencsén múlik mint sok más az életben. Nektek mi a véleményetek?


szept. 1. 10:27
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
50%

Àltalàban elszakadni nem tudnak.


Nem véletlen van, h az első szerelem kb 98%os valószínűséggel megy a levesbe.


Esetleg még oknak làtom a vallàsos hàtteret, de az megint egy màsik pszichózis.

szept. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Három lehetőség van


Az első, amit Noren ír.


A második, hogy annyira jó emberek és annyira egymáshoz valóak, hogy működik.


A harmadik, hogy annyira 0 elvárásuk van - és nem igénytelenségből, hanem mert nagyon egyszerű emberek - hogy "mitől rosszabb ő, mint bárki más lenne?" - sok kapcsolatnak ez az alapja amúgy. Az egyszerűség a kulcs. Aki egyszerű ember, annak egy másikkal az élete örökké tarthat, mert nem vágynak jobbra, nem gondolnak bele semmibe - mert nem is tudnának. "Az nehéz!"

szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Az elsővel nagyon egyet értek. Sok olyat láttam mikor tuniként összejönnek,eltelik 10-20 év, közben mindketten változnak,formálódik még a személyiségük,eltávolodnak egymástól de de szakítani,elválni nem tudnak egymástól
szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy ilyen párt ismerek. A fiú két évig futott a lány után, mire beadta a derekát. Sose volt titok senki előtt, hogy bolondulásig szerelmes a fiú (férfi most már), a lány is szereti, de a maga csendes módján.

Gimiben még két évig voltunk osztálytársak, a férfi apja tanár, a gyerekem osztályfőnöke. Szoktunk néha az utcán vagy a suliban is összefutni, ugyanott tanulnak a gyerekeink. Igazából az apóst kicsit jobban ismerem, érthető okból.

Múltkor kerültek szóba, akkor mondta, hogy a fia már óvodás kora óta szerelmes volt a Noémiba, egy általánosba is jártak. Azért abba a gimibe jelentkezett, hogy egy

osztályba kerüljenek. Ezt például addig nem is tudtam. Csak úgy került szóba, hogy a legnagyobb fiuk is apára ütött, első óta ugyanaz a kislány a padtársa.

Szerintem az ő esetükben ez az oka, hogy a férfi soha nem is gondolt arra, hogy neki más is kéne. Hosszú évekig vágyakozott rá, mire járni kezdtek. Ráadásul ők tényleg jól összeillenek, ez elsőre is látszik.

Ettől függetlenül biztos, hogy náluk is van vita, meg hullámvölgy, csak nem az a megoldás, hogy akkor megcsalják egymást meg válnak.

Az biztos, hogy szerencse kérdése is, hogy olyannal találkozzon valaki, akivel hosszú távon működik. Teljesen mindegy, hány évesen ismeri meg.

szept. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Amennyiben boldogok egymás mellett ennyi idő után, akkor szerencsések, ha nem akkor szerencsétlenek.
szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
semmit
szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Vannak olyan párok akik tényleg élnek halnak egymásért és persze olyanok is akik nem mernek váltani, de nem csodálkozom mert olyan rossz a felhozatal.
szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Amúgy kár elővenni azokat akik tinik koruk óra együtt vannak amikor vannak egyének akik 50 évesen még rosszabbak.

szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Semmit nem tudnak. Félnek egyedül lenni. Annyira bénák hogy senki nem próbálkozik náluk, így még csak esélyük sincs tapasztalatokat szerezni.

Én is ismerek ilyet. Mármint a női oldalt. A pasi biztosan szétcsalta már. Sokat van távol. Édes tudatlanság...


"Mi a helyzet az ellenkezőjével aki pl 25 éves és még nem volt kapcsolata pedig szeretne?"

Az egy lúzer! Nem érdemes vele foglalkozni! Ha annyira szeretne, akkor megtanulta volna a csajozás fortélyait. Én már oviban is "csajoztam", mindenki más is! Nyilván más a szint, de a fejlődés szempontjából minden lényeges! 13 évesen csók! Aztán aki nagyon béna/magánakvaló de kifejlődött az agya még az is legkésőbb 5 évre rá már komoly kapcsolatban van ahol mindent meg lehet élni! Mi ezen olyan nehéz???

szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

18 éves voltam,amikor összejöttünk. A fenti negatív kommentekkel is RÉSZBEN egyet kell értenem,hogy már megszoktuk egymást. Nyilván rengeteg szaron is keresztül mentünk az évek alatt,bántottuk is egymást,hiszen szaros tiniként még nem tudja az ember indulatmentesen és normálisan kommunikálni a problémáit a másik fele és úgy megoldani azokat közösen. Ugyanakkor ott van a rengeteg közös szép emlék,hogy együtt nőttünk fel,rengeteg dolgot együtt csináltunk először. Ott van,hogy még ha változtunk is az évek alatt, fejlődtünk és büszkék tudunk lenni egymásra. Igen,van olyan dolog,amiben már máshogy gondolkodunk mostanra,de el tudjuk fogadni így is a másikat. Ezeket nem tudja elvenni senki. És azt sem,hogy 12 év után is max annyi a reakciod amikor meglatsz egy jobb kinézetű embert,hogy oké,jól néz ki,de ennyi. Nem mozgat meg többet benned más,mert szereted a másikat.

Van egy barátnőm,akik ugyanakkor jöttek össze,mint mi. Ők sajnos 8 év után szetmentek,az ő kapcsolatuk nem bírta ki. Azóta már másik párja van,de mai napig emlegeti nekem az exet. Ezt egyszerűen nem lehet kitörölni az eletedbol. Lehet hívni lustasagnak meg megszokasnak,ki minek akarja. Én meg úgy vagyok vele,hogy a langolos szerelem mindenkivel elmúlik 1-2 év után max,utána van lehetőséged tiszta fejjel látni a másikat. És ha el tudod fogadni olyannak,amilyen,miután lehullott a rózsaszín köd és jó a kapcsolat,jól tudtok párként működni,akkor miért is kéne szetmenni és más után nézni?

szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!