Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, milyen fiút tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen fiút tudtok szeretni, milyen fiúval tudtok hosszú távon együtt lenni?

Figyelt kérdés

Mivel jellemeznéd őket?


Én úgy érzem hogy engem nem tudnak szeretni a lányok. Kíváncsi vagyok milyennek kellett volna születnem hogy szeressenek.


szept. 7. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Mindenki szerethető!!! 🙂

Magabiztos, szorgalmas, humoros, empatikus-belső tulajdonságok közül.

További tényezők: 175cm+, kocsi, lakás, stabil bevételi forrás, heti 4-5 sex

szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Fejlődőképes, motivált embernek, aki egy adott cél érdekében képes és hajlandó is változni.
szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Gazdag.


19/L

szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Tarsasági extroveltált zajlik vele és nekem mellette az élet, okos izgalmas pasi es ez mellett kötődékeny szerelmes monogám ragaszkodó érzelmes tipus is és lehet rá épiteni elképzelhető vele komoly kapcsolat eljegyzés, megvéd támasz is tekintélye is van, kész férfi és elhajtja ha nyomulnak rá mások, ő választ és nem őt választják.
szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Mészáros Lőrinc féle nyerő
szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bárkit tudnak szerezni csak kell az a bizonyos szikra ami min
szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szép arc, sportos alkat, legyen magas, értelmes és banjon velem jól

Ennyi

szept. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy eleve nincs önbizalmad, és egy ilyen kérdéssel még messzebb kerülsz a helyreállástól.

Nézd meg a válaszokat. Ezek alapján legyél motivációs tréner, személyi edző, gazdag, és magas. :D Aztán menj végig az utcán, és vedd észre, hogy milyen átlag alatti férfiaknak van barátnője.


A kiindulási pont rossz. Akár a semmire is lehet önbizalmad. Ha van stílusod, humorod, akkor már jó úton vagy. Nézd meg, hogy sok nő végül olyanba szeret bele, aki lehet hogy nem is volt az esete. És vannak totál előnytelen férfiak, akiknek annyira kellemes, és jó a kisugárzása, hogy a nő jól érzi magát mellette.


Ne a Tiktokot pörgesd, és a lehúzó motivációs tartalmakat. Ezt direkt a sok frusztrált nézőnek gyártják, akik így lenn is maradnak a gödörben. Lehet valakinek gazdagon is szar kisugárzása - de szegényen is. Ez belül dől el. Van akinek nincs pénze, és mégis szereti az életet, és boldog.

szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 jah csak én a valaszomat szép es értelmes nőként irtam, nem olyanként, aki az átlag alattival bérné vagy az illene hozzá
szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: Nem neked válaszoltam, hanem a kérdezőnek. De akkor nézd le az átlag alattiakat és légy boldog. Kit érdekel.
szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!