Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok? Nektek tetszene,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Nektek tetszene,ha a fiú egy szép,általa írt verssel, vallaná be,hogy szeret, és szeretne veled együtt lenni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 10:11
A kérdező szavazást indított:
Tetszene!
Nem tetszene!
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Gagyi
2021. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem, nekem nyálas.
2021. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Személy szerint én utálom a verseket. Verset tanulni sem szerettem. Volt hogy kaptam és úgy adtam vissza neki, hogy ezzel nem tud levenni a lábamról, mert egyszerűen irritálnak az ilyenek.
2021. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Férfi vagyok de elárulhatom, hogy nagy rizikó, tapasztalatból mondom, nem egyszer megcsináltam 16-18 éves korom közt. Mindegyik túl soknak érezte, és inkább menekültek . Inkább tartogasd meg a verseket és max később mikor már egy ideje együtt vagytok megmutatod. Hatékonyabb.
2021. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Volt ilyen tini koromban, rólam írt verset - hát nem jött be
2021. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon rossz ötlet. Egy kapcsolat legelején, amikor az alapokat fektetnétek le, az minden sallang és "extra" nélkül érdemes. Az se biztos, hogy viszonozza az érzelmeidet és ha így vallod be a sajátjaidat, az mindkettőtöknek kellemetlen.


A versírásnak csak akkor van értelme, ha már együtt vagytok és tudjátok hogyan érez a másik. A barátom több verset írt már hozzám, mindegyik nagyon boldoggá tett, de ekkor már együtt voltunk.

26/N

2021. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha verset írsz neki, túl nagy a nyomás.
2021. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 harebell ***** válasza:
92%

Ha még felszínes a kapcsolatunk, akkor nekem nem tetszene, de ha mondjuk barátok vagyunk vagy jól ismerjük egymást, és így vallaná be, hogy többet érez, akkor akár jól is elsülhet. De a legjobb, ha már párkapcsolatban vagyunk és úgy ír verset.


De csak akkor, ha van benne erre hajlam, nem csak azért csinálja, mert szerinte "ez kell a nőknek". Tudom, hogy ilyenkor magát a gesztust kell nézni és nem a verssel szemben kritikusnak lenni, de akkor is kínos, ha egy személytelen klisékkel és kínrímekkel teli versről van szó.

2021. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

verset írni nehéz, nagy tehetség kell hozzá.

amikor hétköznapi emberek azt mondják, verset írnak, mindig megmosolygom őket.

annak valójában semmi köze az irodalmi teljesítményhez, és ezek sosem "rendes" versek, hanem gyenge kontármunkák...

szerintem túl anakronisztikus és felesleges verzifikálni az érzéseidet, mert kínos lehet a "vers" sutasága a másik félnek...

világos mondatokban, minden fokozó jelző és szentimentális nyelvi fordulat nélkül egyszerűen elmondod vagy leírod, mit érzel iránta.

2021. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha randizgatunk, aranyosnak tartanám. De idegenek nyála nem érdekel, akik úgy "szerettek belém", hogy nem is ismernek rendesen. Utálom a látszatromantikát meg az üres, nagy szavakat
2021. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!