Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt nektek olyan időszakotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nektek olyan időszakotok hogy valahogy sehogy nem sikerül az ismerkedés téren szinte semmilyen szinten? 21/F meg akinek most van kapcsolata hol ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
Középsuliba olyan szakközépbe jártam ahol nagyon elvétve van lány nyilván nem osztálytársakra gondolok mert nyilván egy osztályban kevés kapcsolat alakul ki de azért csak több esélyem lett volna gondolom egy gimiben mert vannak felsőbb alsóbb évfolyamok meg igazából sokan baráti társaságok összetalizásából sikerült kapcsolatra talániuk... Nagyon kevés lány ismerősöm van emiatt is hogy fiús társaságok voltak középsuliban sajnos 99%ban.. sportolni sportoltam fociztam 4 évig és most teniszezek 2 éve jó mondjuk ez nem egy tipik társas sport sajnos.. nem tudom hogy most velem van a baj? Mert most úgy céltalannak tartom az életem emiatt

aug. 4. 09:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ezt én is így látom.
aug. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de szerencsére régebben. A férjemet netes társkeresőn ismertem meg.Több mint 14 éve vagyunk együtt.:) Ő akkoriban töltötte a 21et mikor összejöttünk.:)
aug. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igaz h manapság nem nagyon szoktak odamenni egy nőhöz a csávók, de a társkereső appok ezért vannak, h felesleges beégés nélkül tudj ismerkedést kezdeményezni. Úgy h sokkal könnyebb párt találni. Hiába hibáztatsz mindenkit ha veled van a baj. Nem tudsz ismerkedni ennyi
aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13: A társkereső appok a szép ÉS fotogén emberek játszóterei. Mit csináljanak a többiek, ha az élőben ismerkedés kiment a divatból? Ja, tudjuk, irány valamelyik állatvédő szervezet cicáért, kutyáért... 😏
aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen. Simán lehet találni olyan nőket akiket nem a fotogén férfiak érdekelnek. Nem kurvákat kell beszívezni.
aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bocs, de a 2-es voltam, tehát nő, és még nekem sem ment appokon. Pedig nőként elvileg könnyebb... Hát akkor egy férfinak hogy menne? Ne áltassunk már senkit.
aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mindig van egy egy kakukktojás. Ha nőként nem találtál csávót rajta akkor nem nézel ki jól vagy a tulajdonságaid elviselhetetlenek. Lehet itt hibáztatni mindent és mindenkit, de a többségnek sikerül párt tarálni. Magadban keresd a hibát. Még az állatoknak is sikerül párt találni. Szerencsére nem a magatogfajtákból van több, mert akkor már a kihalás szélén lenne a világ.
aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17es ne osszad már itt az észt az látom megy neked ha annyira könnyű lenne ismerkedni ezeken a kuka appokon akkor mindenkinek lenne parja kb amikor ez közel sincs így legtöbb nő azért regisztral be hogy huzogassa jobbra balra meg hulyitse a palikat. Sokkal jobb lenne ha az élő ismerkedés divat lenne újra de sajna nem lesz mert amit az első csinál azt csinálja a többi is mint a robotok... Ha a kútba ugrik lassan már ugrik a többi is látva ma a 15-16 eveseket
aug. 7. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!