Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt nektek olyan időszakotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nektek olyan időszakotok hogy valahogy sehogy nem sikerül az ismerkedés téren szinte semmilyen szinten? 21/F meg akinek most van kapcsolata hol ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
Középsuliba olyan szakközépbe jártam ahol nagyon elvétve van lány nyilván nem osztálytársakra gondolok mert nyilván egy osztályban kevés kapcsolat alakul ki de azért csak több esélyem lett volna gondolom egy gimiben mert vannak felsőbb alsóbb évfolyamok meg igazából sokan baráti társaságok összetalizásából sikerült kapcsolatra talániuk... Nagyon kevés lány ismerősöm van emiatt is hogy fiús társaságok voltak középsuliban sajnos 99%ban.. sportolni sportoltam fociztam 4 évig és most teniszezek 2 éve jó mondjuk ez nem egy tipik társas sport sajnos.. nem tudom hogy most velem van a baj? Mert most úgy céltalannak tartom az életem emiatt

aug. 4. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyen időszakom volt, mivel rondának születtem. 38/F
aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
1: Ugyanez. (33N)
aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon nehéz ismerkedni a mai világban. Te hová valósi vagy?
aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Nehéz ismerkedni ha nő nélkül nem látod az élet értelmét.
aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Ezért kellene előre gondolkodni! Olyan suliba kell menni, ahol vannak csajok. Nem feltétlen azért hogy felszedd őket, hanem ha együtt vagytok minden nap 8 órát akkor minimum azt megtanulod hogy hogyan kell velük bánni! Egy párkapcsolag is az előző kapcsolatokban tanultaktól lesz jó.

De az ismerkedés is ilyen. Neked már évek tapasztalatával kellene rendelkezned vagy: évek óta komoly kapcsolatban kellene lenned. Ennyi évesen nekem volt egy akkor már 3 éves komoly kapcsolatom.

Sportolni sem focizni kellett volna. Olyan hobbit válassz ahova csajok is járnak. Munkahelyet is olyat, ahol a kollégák legalább fele nő. Bár neked hogy behozd a lemaradást, inkább olyan kellene ahol majdnem mindenki nő.

aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jelenleg van párom de nekem is nehéz volt mindig is ismerkednem még baráti szinten is.
aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5ös válaszoló persze utólag okos az ember nem gondoltam volna hogy ekkora hátrányom lesz emiatt... Sportnál milyen sportra gondolsz? Xd lányok is fociznak meg amúgy mivel külön van minden sportágban a 2 nem így hiába kéziztem volna azt sem lányokkal xd mert az is külön van
aug. 5. 10:11
 8/18 A kérdező kommentje:
3as: debreceni vagyok
aug. 5. 10:13
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
A mai világban nehezebb ismerkedni? 🤣 Mit mondtál volna 100 éve? Rengeteg ismerkedős oldal van. Csak az nem talál párt magának aki nem akar
aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9es hát ezzel nem értek egyet régebben sokkal nyitottabbak voltak az emberek régen odamentél az utcán egy lányhoz nem volt ciki ma azért ez már megváltozott meg még sorolhatnék egy jó pár dolgot pl régen nem volt ez a baromság hogy kinek milyen márkásabbnál márkásabb cucca van az a menő ez az én korosztályomban kezdődött akkor még csak tényleg az vett nagy márkát akinek volt rá rohadt sok felesleges pénze ma meg egy csomó 14-15 éves a fake cuccaiban menőzik
aug. 6. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!