Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a férfinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a férfinek?

Figyelt kérdés

Nem igazodok ki rajta,sokat találkozunk viszonylag.Chaten ritkán beszélünk hol ő ír hol pedig én.Szemkontaktust tart velem,mintha mindig igyekszne megnevettetni.A szemeiben látok valami furcsa csillogást.Mintha becézgetni is elkezdett volna.Érdeklődő felém azt hiszem.De annyira nem egyértelmű ez nekem.Valaki?:D

Egyidősek vagyunk egyébként. 25/L



júl. 5. 00:22
A kérdező szavazást indított:
Esélyes hogy igen
Nem
Talán
30 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Minek kezdesz kisfiúval?! Meg is érdemled akkor...
júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha elhív randira és aztán jártok akkor hiheted el, hogy tetszel neki kívül-belül. Ez így zéró. Mégcsak azt sem lehet rá fogni, hogy külsőre az esete vagy mert lehet csak szimpatikus vagy, jó ismerős vagy számára és barát/haver leszel. De mégha vonzódik is hozzád szexuálisan az is kevés hiszen más nőkhöz is vonzódik, sőt némelyikkel ágyba is bújj. Mint írtam ez így egy nagy büdös nulla.
júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25 éves lány minden pasinak tetszik.
júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Egészen egyértelmű, hogy többet érez irántad. Valószínűleg szégyenlős, nem mer lépni feléd. Figyeld a testbeszédét, az sokat elárul illetve van még egy nagyon árulkodó jel, ha ideges és zavarban van a közeledben. Társaságban amikor mondasz valamit, ő az első aki azonnal rád figyel és teljes figyelemmel hallgat. Ezekre a jelekre figyelj.:)

Én azt gondolom, hogy ő egy olyan férfi aki akkor lesz bátrabb, ha szinte biztos abban hogy te is kedveled őt és nyitott vagy rá. Ehhez viszont meg kell erősítened, egy kicsit egyértelműbben kimutatni, hogy tetszik neked. Sok sikert és mesélj!!

júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
25 evesen mar nem 15 eves kis fiukent kellene viselkednie, de te tudod.
júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi idő után ki merem jelenteni, hogy nem tetszel neki annyira, nem mozgattad meg tehát jobban teszed ha elfelejted, hogy létezik.
júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!