Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utalhat arra, hogy tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat arra, hogy tetszem a férfinek, ha minden apróságot megjegyez, amit mondok neki?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki nagyon figyelmes velem. Bármiről beszélek neki, minden kis apró, akár lényegtelen információt megjegyez és sokszor később vissza is utal ezekre a beszélgetéseinkben. Ezenkívül a munkámat is gyakran dicséri, hogy milyen hálás a segítségemért és sokat jelent neki, hogy segítek megoldani dolgokat. Ezek már több hónapja tartanak, de más, egyértelműbb jelét nem igazán adta annak, hogy bejönnék neki, a külsőmet nem dicsérte, nem hívott el sehova, sőt igazából a magánéletemről sem kérdezett. Szerintetek pusztán ilyen figyelmes típus lenne és igazából nincs ennek jelentősége?

máj. 22. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Pusztán ilyen figyelmes. Ez lenne a normális, csak sokan nem ilyenek, ezért a nők illetve férfiak is félreértik a másikat.
máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is jelen van ilyesmi az életemben és nagyon örülök neki,mert baromi ritka.Plàne a mai világban.

Egyszerűen van valaki, aki az embert is làtja benned, nem csak a nőt. Ha komolyabban érdekled, azt tudatni fogja veled valamilyen formában. Egyelőre nem lépett, tehát nem is érdemes többet belelátni.

máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Figyelmes én is ilyen vagyok aztán ebből jött egy kérdés ide gyakorira, hogy mit tegyek a nyomulós kollégával 🥲 mert teljesen félreértett szerintem mindent amit csak lehetett...
máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Mindenkeppen jo jel

Hivd el kajalni es kerdezd meg a tovabbiakat hogy gondolja

máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóeszű, de nem tud annyit, mint te. Szüksége van rád a munkahelyi előmeneteléhez - "hálás a segítségemért és sokat jelent neki, hogy segítek megoldani dolgokat"
máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!