Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt még nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt még nők, akik borzasztóan túlagyalósak? Akik kiidegelik magukat minden apróságon? Mivel szokhatnék erről le?

Figyelt kérdés

A mostani szitu egy egyszerű szex miatt van. Lefeküdtem egy régi barátommal és görcsben van azóta a gyomrom. Minden részét túlgondoltam már, minden eshetőségen végigmentem, hogy most ezután mi lesz.

Aludni sem tudtam, egész nap kattog az agyam. Mit tegyek, hogy kitudjam ezt "kapcsolni"? Megőrülök :(


2018. aug. 20. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nővérem ilyen.
2018. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha megtanulnál kevésbé érzelemvezérelt módon működni, ami azt jelenti, hogy megtanulod ítélkezésektől mentesen semleges kívülállóként megfigyelni saját magadat, akkor ez elmúlna. Ja, igen, és esetleg ha nem csinálnál hirtelen felindulásból hülyeségeket.
2018. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok. Egyszerű megoldás az, ha nem fekszel le exekkel és nem mész bele zavaros dolgokba
2018. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakorold úgy, hogy mielőtt valamit cselekszel, azelőtt menj át minden eshetőségen gondolatban, mérlegelj, adj időt magadnak, és csak azután dönts/tegyél meg (vagy ne) dolgokat.
2018. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
írhatsz. van egy ötletem.
2018. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Minden részét túlgondoltam már, minden eshetőségen végigmentem, hogy most ezután mi lesz."

Neked sakkoznod kéne, abban nagy hasznát vennéd ennek a tulajdonságodnak.

2018. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!