Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem érzitek néha borzasztóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek néha borzasztóan magányosnak magatokat?

Figyelt kérdés
Amikor senki nem hoz sütit, nincs kinek jóéjtpuszit adni, nincs kit felhívni legelsőnek az örömötökkel, bánatotokkal, nincs ki azt mondja, hogy szép vagy. Olyan rossz :(
2018. ápr. 27. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Azóta nem, mióta megtanultam élvezni a társaságom.
2018. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

#1

Persze nekem is hiányzik az intimitás, hogy valakivel programokat csináljak, beszélgessek...stb De már nem vagyok magányos, ha nincs senki.

2018. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

A kvázi társam, sosem beszélget engem érdeklő témákról, nem szívesen ér hozzám, nem mondja hogy szép vagyok.


De, magányosan jobb lenne.

2018. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kapcsolatom 1.5 éve ért véget, már ha nevezhető az kapcsolatnak... Alapvetően elvagyok az életemmel egyedül, de egyre gyakrabban érzem, hogy hiányzik egy társ. Egyre kevésbé emlékszem, hogy milyen az amikor van mellettem valaki és boldog vagyok vele.


25/F

2018. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

De, de el kell ezt fogadni és Mr.Bean módon élni, önmagadat szórakoztatva, mivel ha magányos vagy akkor 100%, hogy az is maradsz. Ilyen az élet.


Keress annyit, hogy "fussa" havi 1 szipiáterre (lelki beszélgetés, kibeszélés), 1-2 protira (fizikai szükségletek), max kéthavi 1 gyógyfürőr (relax) és néhány sima programra.


Azonkívül marad az örökös status quo, aztán 55 évesen meghalsz, mint minden örök magányos.

2018. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egész életemben nem kaptam semmit sem nőtől. Talán 1-2 kedvesebb szót, azokat is több éve már.

El kell tudni fogadni, hogy az élet ilyen és nem mindenkinek adatik meg, hogy szeressék.

2018. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég ért vége a kapcsolatom és igen érzem néha magányosnak, ettől függetlenül koncentrálok a saját dolgaimra, próbálom nem elhagyni magam, ha sors úgy akarja, akkor lesz majd mellettem egy társ.
2018. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

#7


Készülj fel, hogy nem lesz. Ha valami a szerencsén múlik az fix, hogy nem jön be.

2018. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Soha nem kaptam semmilyen formában sem szeretetet. Állandóan így érzem magam.

Olyan érzés mintha kést forgatnának a szívemben újra és újra. 💔

2018. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néha így érzem, de ezeket a hangulati mélypontokat megtanultam kezelni, tehát nem múlik el, csak már nem az önsajnálatba torkollik.
2018. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!