Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már, hogy azt éreztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy azt éreztétek, hogy valaki borzasztóan odáig van értetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy amikor a közelébe mentetek, szinte látszott rajta, hogy remeg az egész teste, el is pirult, zavarban volt, akadozva beszélt, esetleg néha el-elcsuklott a hangja...


Milyen hatással van rátok a tudat, hogy valószínűleg nagyon könnyen megkaphatnátok azt az illetőt? Hogy élik meg a férfiak az ilyet és hogy élik meg a nők?


Szerintem van ennek valamiféle "varázsa", hogy a személyem, a jelenlétem ilyen hatást tud gyakorolni valakire. Meg tudja dobogtatni az ember szívét nemtől függetlenül, amellett, hogy nagyon szexi is tud lenni.


Van esetleg olyan, aki miután ezt észlelte egy ellenkező neműn, utána játszadozni, flörtölni kezdett vele? Nagyon csúnya dolog, de ez egy anoním oldal, be lehet vallani.



2017. ápr. 5. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt. A jelenlegi páromat, mikor megismertem, azonnal tudtam, hogy tetszem neki, mert állandóan zavarban volt a társaságomban, pillanatok alatt elpirult, ha beszéltünk akkor meg hatványozódtak ezek, és aztán be is vallotta, hogy odáig van értem.

Én nem játszadoztam vele, mert nekem is nagyon bejött, viszont nagyon imponált, hogy ennyire kifordítottam magából, mert amúgy egy nagyon határozott, karakán pasi, nem könnyű zavarba hozni :)

2017. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt, de én nem éreztem semmit a nő iránt. És egyáltalán nem éreztem szexinek, sőt, nagyon kínosan éreztem magam.
2017. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"remeg az egész teste, el is pirult, zavarban volt, akadozva beszélt, esetleg néha el-elcsuklott a hangja.."


Túlsok romantikus, nyàlas filmet nézel szerintem :DD

2017. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kutyám ilyesmi.
2017. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. Legyezgette nagyon a hiúságom, de igyekeztem távolságtartó lenni. Aztán idővel én is elkezdtem hozzá vonzódni és ez azóta is tart.

N

2017. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt, ráadásul egy helyen dolgozunk (még mindig).

Nagyon látszott rajta, én meg tudtam, hogy nem is fogok belekezdeni. Nem a munkahely miatt, hanem mert nem volt semmi komoly elképzelésem vele, játszani meg nem akartam a leányzóval.

Sokat beszélgettünk, aztán sikerült nagy nehezen megbeszélni, hogy én nem szeretnék tőle semmit.


31F

2017. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, meg is lepődtem, de nem éltem vissza a helyzettel, tiszteletteljes maradtam de visszafogott nehogy félreértse a helyzetet.
2017. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és a reakcióm teljes mértékben attól függ, hogy nekem tetszik-e a másik (nem hiszem, hogy férfiaknál ez másképp működik).


- aki nem tetszett: borzasztó kínos volt, míg végül ki nem mondtam udvariasan, hogy nem lesz köztünk semm, nem játszadoztam;


- aki tetszett: ő most a barátom. :)


24N

2017. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tavaly volt a környezetemben egy ideig egy pasi, akitől mindig zavarba jöttem, és szerintem ezt ő is láthatta rajtam, meg mások is. De nem azért, mert tetszett, sőt! Kimondottan ellenszenvesnek találtam, csak olyan helyzetben voltam, hogy ezt nem vállalhattam fel nyíltan. Ezért jöttem tőle zavarba, mert amúgy, ha megtehettem volna, elküldöm a fenébe.
2017. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!