Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat feleslegesnek?

Figyelt kérdés

Akár a kapcsolatok, akár a munka terén, vagy csak úgy e világra nem valónak. Hogyan lendültetek túl rajta, mi segített benne? Elmúlik ez egyáltalán valaha, ha hosszú ideje tart? Felőröl...


(F)


2017. márc. 14. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én, mindig így érzem magam, de nekem ez az állapot a tökéletes.
2017. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fiatal férfiként nem is annyira alaptalan feleslegesnek érezni magad, mivel abban a korosztályban több a férfi mint a nő. Így tényleg van aki felesleges.
2017. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A barátok sokat segíthetnek ezen. Nagyon sokszor éreztem már azt, hogy az életem egy nagy kudarc, nem tartok sehová és nem kellek senkinek, de a barátaim mindig megmutatták, hogy ez nem így van és mindig sikerült kibillenteniük a letargikus állapotomból.
2017. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, legalábbis olyanok, akikre ilyen állapotban is számíthatok. Csak az érdek...
2017. márc. 14. 19:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Még most is annak érzem magam, nemhogy régebben. Mindig racionálisabb tipus voltam és arra jutottam, hogy ha megszünnék létezni, akkor azon kívül, hogy pár ember kicsit szomorkodna, igazából semmi sem változna.

Aztán úgy gondoltam, hogy a fene egye meg, ez a tudat hosszú távon biztosan rosszul fog rám hatni. Elkezdtem a hobbimat sokkal magasabb fokon űzni, jelenleg tananyagokat készítek - valamilyen szinten hatással vagyok sok fiatal fejlődésére. A következő szint, ami felé lépni akarok, hogy még felelősebb pozícióba kerüljek. Hangsulyozom, a pénz nem izgat, viszont ha magasabbra kerülök, akkor sokkal könnyebben, de sokkal mélyebben tudok "beleszólni" tanítási folyamatokba.

Engem speciel ez "éltet", hogy tudom(mert kaptam visszajelzést), amilyen módon készítem a tananyagokat, az hatással van sokakra(még ha ezt a hatást csak tizedrészben váltom ki, mert kábé ennyien dolgozunk a projekteken).


Szóval szerintem nem múlik el, hacsak nem találsz ki valamit, amitől fontosnak érezheted magad. Én ezt találtam, az oktatást, mert úgy gondolom, sok hiányossága van, és miért ne legyek részben én is az, aki ezeket a lyukakat betömködi...


Szóval ha csak őrlődsz magadban, az szívás, nem fogsz előrejutni.

2017. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Éreztétek már magatokat nem feleslegesnek ? :(
2017. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jól van látom nem vagyok egyedül
2017. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindig így érzek. :)


21/L

2017. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Clay Morrow ***** válasza:
Nem egyszer. Mit tettem? Semmit, aludtam rá párat, majd elmúlt. Viszont még mindig előjön.
2017. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem,valószínűleg a szorongásból és önbizalomhiányból jön.mert ha mindent időben mondtam volna/tettem volna,megnyíltam volna iskolában,(és nem csesztettek volna állandóan)akkor most nem érezném magamat feleslegesnek.Hobbijaimat meg nem tudtam űzni,mert mindig hülye helyen laktam.Lehet ez a karmánk,némelyikünknek...bár,különösebben nem hiszek a karmában
2017. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!