Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli 20-30 as férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli 20-30 as férfiak, ti ilyenkor hogy foglaljátok le magatokat hétvégén, ha haverotok sincs és párotok sem? Mi a szórakozás ilyenkor? Piálás? Tv, net, buli egyedül?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Net/skyrim/rome 2/séta/főzés
2017. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha epp nem er ra semelyik haverom,akkor elmegyek plazazni,vásárolni.

Meg tv-zni ,olvasni szoktam.

2017. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Bemegyek hétvégén is dolgozni.

Ha nem, akkor meg iszok egy Bacardi-kólát (vagy 3-at) és nekiállok valamelyik motoromat javítani. Este meg valami buli vagy egy kör séta a városban.


30F

2017. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Net, olvasás, edzés, tanulás, nyelvtanulás.

#1: Skyrimot én is tolom, a Rome 2 annyira nem jött be

2017. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elég keveset iszom, és nincs TV-m.


Sportolok, olvasok, esetleg főzök valamit (na meg a házimunka), este meg egy mozi, egy színház simán egyedül is, ha más nem, akkor net.

2017. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Netezek, megnyitok egy hideg sört a hűtőből, és megiszom a kanapémban.
2017. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A hobbimnak szentelem minden másodpercemet, a következő útjaimat tervezgetem és az exceles táblázatomat birizgálom.
2017. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Diavolino44 ***** válasza:
46%

Attól függ hol laksz. Ha Budapest akkor kb akármelyik válasz iszonyatosan szánalmas, max ha egesz heten hullara dolgoztam magad de akkor is egy nap programm azert kell.

Nekem pentekem ugy néz ki, hogy dumálok a szülőkkel, aztán irány az ismerkedés/szocializalodas. Holnap főzés, estre egy haverommal ülünk be dumálni valahova, vasarnap tanulok este meg tánc.

2017. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dolgozok hétvégén is. Nem iszok egyáltalán alkoholt, többek között ezért sincs párkapcsolatom. Húsz eleji generációnak ez nagy hátrány.
2017. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

netezés, kis game, mostanában.

Szezonban viszont motorozás orrba szájba, tavakra csobbanni, elmenni érdekes helyekre, este meg bandázás a fröccsön ahonnan néha kirajzunk egy spontán altatókoncertre a városba :D

2017. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!