Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem érzitek néha borzasztóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek néha borzasztóan magányosnak magatokat?

Figyelt kérdés
Amikor senki nem hoz sütit, nincs kinek jóéjtpuszit adni, nincs kit felhívni legelsőnek az örömötökkel, bánatotokkal, nincs ki azt mondja, hogy szép vagy. Olyan rossz :(
2018. ápr. 27. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket egymagam is el tudom rendezni vagy épp nem erre van/lenne szükségem, csak emiatt ne legyen mellettem senki.
2018. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De igen. És mit tehetnék??? Ez van.
2018. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dehogynem.. F29BP
2018. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Néha nagyon is annak érzem magam.

A rengeteg érzés,gondolat,ami létrejön bennem,bennem is marad,mert nincs mellettem egy társ,akivel mindezeket megosszam...

2018. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#8


Persze nem csak a szerencsére fogom bízni és várni, hogy a számba repüljön a sült galamb. :)

2018. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Illetve nem is a magány készít már ki, hanem a folyamatos visszautasítás. Társkeresőn eddig ~40 levélnél tartok, amire jött 3 válasz, amiből egy szmájli volt. Ha kedvencnek jelölne egy lány, netán még írna is, vajon leszakadna a karja? Azonnal a purgatóriumba kerülne? Meg lett nekem itt mondva, hogy nem a kinézetemmel van baj, ááá dehoooogy, hát én tök átlagos vagyok! Úgyhogy tényleg csak arra tudok gondolni, hogy egy mini fekete lyuk nyelne el bárkit, aki válaszolna nekem társkeresőn.


De egyébként igen, előfordult, hogy szó szerint álomba bőgtem magamat. Nem értem bzmeg, mivel vagyok én kevesebb, mint a többi férfi, és nem is magyarázza el nekem senki, mert hát válaszolni már derogálna ugye...

2018. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!