Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mit jelent ez a reakció?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit jelent ez a reakció? Elmentek egy lány mellett az utcán, köszöntök, közben bazsalyogtok, oda pillantotok, majd vissza lesütött szemmel?

Figyelt kérdés

Szimpátia

Tetszés

Erős vonzalom

Odáig vagytok érte



júl. 9. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokszor feltetted már eme kérdést, és ha írnék tuti te lennél az megint.
júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Részemről ebben a sorrendben lenne.
júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: nem mindegy melyik. Az adott szituáció melyikre utalhat.
júl. 9. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mindegy? Idő kérdése, és kiderül, legyél türelmes. Biztosan felkeltetted az érdeklődését!
júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Memtom hány pasi köszö get rám az utcán mert ismernek nekem meg bese ugrik ki az melyik ex haverja lehet vagy ki a sz.r.


En már ugy vagyok vele aki csak köszönni tud es megy tovább, nem állít le beszelgétni, "elenged", az menjen is a p.csaba a neve se érdekel akkor. Kedvesen visszaköszönök ugy teszek mintha megismerném(mert volt már sértődes abbol hogy nem ismerek meg vkit..), és akkor megyek en is tovább. Menjen.

júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*nemtom


Muktkor meg egy motoros "zümmögött" nekem(adta a gázt többször) mosolygott rám, nézett nagyon, mikor elengedett, aztán hátra is fordult mikor elment na en is mosolyogtam es néztem utána ahogy elmegy.(hurrá.. mégegy aki "otthagy" parlagon. Én már ezeket rühellem.)

júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1: azért erre a kérdésre is megírhatnád a véleményed
júl. 9. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!