Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a szomszéd fiú felé, ha zárkózottabb típus?

Figyelt kérdés
Ő 23/F, én 24/L. Ő home office-ban dolgozik, heti 1 nap megy be irodába. Én bejárok dolgozni. Akkor találkozunk, amikor összefutunk a lépcsőházban. Egyszer volt már nálam számítógépet szerelni, de csak beszélgettünk. Azt mondja nem jár el sehova munkán kívül, csak a haverjaihoz házibuliba meg a szüleit meglátogatja és a szükséges dolgok (boltba menni, ügyet intézni, gyógyszertárba menni, stb…). Velem egyébként nagyon kedves, azt mondja bármi van, szóljak és segít. így nem tudom, hogy közeledjek felé, ha ilyen zárkózott.

júl. 17. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Jól érzed. Én is most tudtam meg, hogy a férfiak elvárják a nőktől a kezdeményezést.


Én barátkozni kezdtem először a mostani párommal (telefonszámcserét javasoltam, amit elfogadott.)


A párkapcsolatot Ő kezdeményezte. (Szerinte mindig a nő lépjen, mert a férfiak mamlaszok...)

júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menjetek együtt bltba meg stb.

Nálam is van ilyen szomszedpasi. Néha átjön segit hoz ezt azt, én is neki, eljon velem boltba volt hogy a haverjaival is invitált ide oda(trógerek sajnos), néha lejön velem reggeli kávézni stb.


Ha tetszene nekem biztos ebbol kialakulna valami, mert próbált már érintésekkel is kozeliteni vagy bàrmi, csak én speciel lerázom, határokat tartok. Friendzone van csak.


De igy apránként szerintem működne.

júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sry csajok de a nő kezdeményez mindig csak non verbális jelekkel és a férfi arra figyel fel. És csak ezek után tesz lépéseket.


Magyarán el kén kezdenedi keresned a társaságt és ott érintés mosoly stb csinálnod. Ha nem holmi akkor veszi a lapot előbb utóbb és ő is nyitni fog ennyi.

júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hívd át magadhoz (vagy egy nyilvános helyre és kész. Nem kell ezt túlgondolni.


Szia, kedvem volna meginni egy limonádét és örülnék egy jó társaságnak, volna kedved valamikor kimenni egyet?


Ennyi. Majd hagyd rá a helyet meg az időt, hogy számára kellően félreeső, nem túlzsúfolt helyet válasszon. Vagy iszogatni/beszélgetni nálad is lehet, ha már járt nálad.


Aztán ha nyitott ezekre, csak elkezd ő is hívni ide-oda.

Fontos, hogy szavakkal is kifejezd azt, amit szeretsz benne. Ez a "küldtem a jeleket" nem működik mindenkinél. Az, hogy valaki kedves, vagy mosolyog nem jel. De a "tetszik hogy te ilyen/olyan vagy" már inkább az.


A lényeg, hogy ne gondold túl.

júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem annyira bonyolult ez.

Nyugodtan hívd át, ha már úgyis volt.

Vírus irtás a gépeden, vagy bármi beállítás, vagy valami ilyesmi.

Vegyél valamilyen pálcikás jégkrémet, vedd ki a fagyasztóból, kínáld meg.

Beszélgessetek. Utalj rá, hogy szimpatikus neked, meg ilyesmik.

Ha szép vagy és csinos, akkor neked kell óvatosan közelíteni.

Sajnos ma olyan világot élünk, hogy a férfiak félnek a nőktől.

Főleg, ha még jól is néz ki. Akkor meg pláne.

Hogy miért lett ez így, az már bonyolultabb téma kicsit. Ebbe ne menjünk bele.

júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!