Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen hiányosság miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hiányosság miatt nem szeretsz bele abba a nőbe akihez amúgy vonzódsz?

Figyelt kérdés
Van 1 nő aki el megvan a Vonzalom, jó a társaságában lenni, szexeltek is, de szerelmes nem vagy. Megtudod fogalmazni hogy mi az a hiányossága ami miatt nem tudsz beleszeretni?

júl. 23. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi van azóta veletek? Még mindig kínlódsz, várod, hogy jó legyen? Nem egy másik szerelemből ugródeszka számodra a lány?
aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Annyira jó lenne, ha tudnánk cserélni, nagyon bírnám! ;)

Nekem van felesleges szerelem-többletem, nagyon jó lenne, ha közömbösségre cserélhetném. Benne vagy?

aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hiányosság? Csak nem illetek össze, és kész. Ha nincs szikra nem is lesz, ésszel nem lehet szeretni.

Magadban kerestél már hibát esetleg? Szerettél már valaha valakit, tudod milyen érzés hiányzik neked?

Beléd volt már valaki szerelmes?

aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát a kémia megvan de az érzelem nem tudom miért nem
aug. 9. 19:22
 15/18 anonim ***** válasza:

Üres. Semmi közös nincs bennetek. Erre tippelek.

Hány évesek vagytok? Jártok már egy ideje?

aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
30 elmúltunk hát tényleg nincs közös. De ettől függetlenül joleerezzuk egymás társaságában magunkat. Szeretünk egymással lenni. És a vonzalom is adott
aug. 9. 19:39
 17/18 anonim ***** válasza:

Unod, és szellemileg nem elégít ki. Nem vagy rá kíváncsi.

Ha összejársz vele, szerintem más kapcsolatot sem tudsz építeni, hiszen a tested ki van elégítve, az meg elég nagy úr. Nincs motivációd jobbat keresni helyette. Ha akarsz egyáltalán. ;)

aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az eszeddel (meg a hormonjaiddal) tudod, hogy jó parti, ergo szeretned kéne.

Ritkán szeretjük azt, ami kötelező...

aug. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!