Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, légyszi felsoroltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, légyszi felsoroltok okokat miért utasítottátok vissza eddig az udvarlóitokat?

Figyelt kérdés

Mi az ami zavart benne, stb.

Az incelek lepontozásával ne törődjetek légyszi, szeretnék egy tiszta képet kapni.



2022. aug. 7. 18:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Túlzott, gagyi szövegekkel nyomulás, unalmas beszélgetés, nagyon különböző felfogás vagy életvitel.
2022. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Együtt élt valakivel.

3 méterre bűzlött a szája, rohadtak a fogai.

Büdösen izzadtan jött a randira.

Nem volt vonzó a személyisége, és az arca sem.

Túlságosan tapadós volt.

2022. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem tetszettek. Persze lehet azzal jönni, hogy miért nem érdemel egy esélyt? Azért, mert hiába szépítjük, ha minden más téren maga lenne a tökély, akkor is biztos már, hogy van, amiben nem. Onnantól egy izzadság szagú kompromisszumnak érezném az egészet. A páromat tökéletesnek akarom látni, és erre akkor van esély, ha nem bukik el már első látásra.
2022. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#3 pont ez a lényeg hogy őszintén, mint pl. 2es. A "Nem tetszett" túl általános válasz, mindenki annak ad esélyt akinek neki jól esik, a pártalálás nem egy jóténykonysági intézmény.

Pl. azért nem tetszett mert ő volt quasimodo, stb.

2022. aug. 7. 18:36
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Volt olyan aki büdös volt, volt aki meg konkrétan kölnibe ugrott fejest, nem kaptam levegőt 10 méteren belül.

Unalmas volt, nem volt saját gondolata, véleménye, nem lehetett vele vitázni (nem, nem veszekedni).

Volt olyan akinek a híre már megelőzte: nőcsábász, csak egy újabb lettem volna a listán.

A kedvencem: a megtört lélek. Az ilyeneket folyamat babusgatni kell, meg megerősíteni mindenben mielőtt cselekszik valamit, mert gyenge jellem (vált belőle) bármilyen gonoszul hangzik, én párt keresek, nem pszichológusosat akarok játszani.. Legyen férfi, basszus

2022. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
#4! Bocs, azt hittem egyértelmű. Külsőre nem tetszik, hisz azt látom először. Jaj, mindig elfelejtem, hogy már csak az én ósdi életemben létezik az offline világ. Mondjuk gondolom, online is először képet látsz, bár nem tudom.
2022. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

életkor, idősebb volt 15 évvel,

válófélben volt,

nem akart komoly kapcsolatot, gyereket,

húgát dícsérte az egész randi alatt,

egyszerűen idegesítő volt a léte is,

látszott rajta, hogy nagyon meggyűrte az élet, évek mire összeszedi magát

31N

2022. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Túl idős volt hozzám, nekem nem fér bele 1X év korkülönbség.


Büdös/koszos/ápolatlan volt.


Nulla ambíciója volt, nem akart semmit az élettől.


Unalmasnak találtam.


Rasszista volt.

2022. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#6 a külsőt is fejtsd ki légyszi: krumpliorrú, szeplős, nincs kockahasa, vagy épphogy van, de gyúrós és azokat te nem szereted.

Pont ez a lényeg az online világban hogy nem sértesz meg senkit, cserébe sok embernek hasznos tudni az okokat.

2022. aug. 7. 18:51
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
De mi hasznos abban, ha leír valamit, ami másra nem igaz? Nekem nem tetszett egy csomó, és nem tudom analizálni, az összhatás nem tetszett.
2022. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!